Jump to content
Sign in to follow this  
ReaPerek

Svítí airbag

Recommended Posts

Ahoj mam problem někde tady v topiku jsem četl že občas nekomu svítí kontrolka airbagu. Mě svítí stále a nechce zhasnout i při výmene baterky sviti porad a pod sedačkou nemůžu najit žadný kabilek xD nevite čim by to mohlo být a nebo kde ten kabílek přesne je? Jedna se o peugeot 206 r2003 14.i. Předem díky :)))

Ona už asi sama nezhasne :aut. Problem može byť v sedaku (prerusený kabel hlavne u 3dv ) alebo v tom kružku na volante - toto je u 206 najcastajsie (skus dia).... A malo si toho napisal, napr. ak ti to svieti od začiatku tak tam možno žiadny AIRbag nemaš :mad:

Ty už máš nejspíš mux u mojí 206 nemux mi svítí airbag - airbag mám ale nemám \"nabitou\" jednotku :) ....

Může to být taky někde přerušené spojení mezi jednotkou a bagem... popřípadě i vybouchlej airbag, takže by to svítilo, protože tam není :P

Projdi všechny kabely co jdou k airbagům + kroužek u volantu, může to být jen přerušený drát apod. :)

Kroužek u volantu tam je novy blbnul blinkr tak jsem vymenil stale to sviti. Airbag je nevybouchli napadl. Někdo mi žikal že to může byt nejakou pojistkou je to možny? Nebo to spis bude nejakym kabílkem???

Ano u mé 206 to podle fotky neni jestli jsem dnes spravne koukal tak mi do pasu vede jeden oranžový kabel. Ale pořad stále nevim čim by to mohlo byt :(

Najlepsie bude zajst na diagnostiku a budes vediet na com si.

[upravil dne 9/4/12 21:02 od pito.za]

Mxmen:Asi slimak pod volantom.

To ReaPerek:Asi Ti zostava metoda pokus-omyl.Zozen si zopar rezistorov cca 2,4ohm aspon 2watove a odpoj baterku,rozpoj konektor na bezp.pase a prepoj koncovku tym rezistorom. Takto mozes spravit aj koncovky pod volantom, a airbag spoujazdca.

Malo by o zhasnut.

Ak ano,mas niekde zly kontakt na konektore,alebo vadnu patronu bud v pasoch,alebo v airbagu.

Treba len skusat.

ALE PREDTYM ODPOJ BATERKU!!!!!!!