Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xperia mini pro -zaloha kontaktu zkrzeva Tmobile+instalace SVOX


Pe.Tr

Recommended Posts

byl jsem vzdy zvyklej poslat sychronizaci dat všechny kontakty do tmobile aplikaci na netu a pak zas to poslat do telefonu .

ovšem nevím proč koupil jsem si mini pro a kdyz davam synchronizaci telefon píše hlášku nelze synchronizovat Zaloha kontaktu.zopakujte akci pozdeji.

na netu v aplikaci týmobajlu jsem telefon nastavil a po konfiguracni sms v telefonu prijal a instaloval , presto nic.

díky za jakoukoliv radu.

[upravil dne 8/4/12 11:14 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to udelal podle navodu , ikdyz tam uz trosku probehly aktualizace pac je to rok a pul stare vlakno , v telefonu vse bezi,nastaveni je dobre , baba v testu mluvi ale pri prichozich hovorech nic :D , Radku věděl bys?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přichozích se to musi někde nastavit, ale ted nevim jestli to fakt nečte jen při handsfree

Ještě si ale musíte sehnat/koupit software na předčítání SMS a podobných událostí, nebo si v nastavení aktivovat funkci VOZIDLO (což vám při příchozím volání předčítá jméno volajícího a při příchozí SMS oznámí \\\'\\\'nová zpráva\\\'\\\' a kdo vám ji poslal)

http://sgalaxy.cz/forum/aplikace/svox-czech-text-to-speech/

[upravil dne 8/4/12 11:20 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě spíš vadí, že to chvíli zvoní a teprve po 10 vteřinách to oznámí kdo volá. A nemohu najít nastavení aby to hlásilo hned. Ale je pravda, že mě stichne při tom čtení zvonění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...