Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poruchy 5008


machacny.a

Recommended Posts

Ještě jsem zapoměl. Asi před měsícem jsme jeli do Prahy a najednou auto uplně mrtvý. Rosvítila se kontrolka diagnostiky,tak jsem vypnul motor po nastartování to jelo maximálně 30km. Tak jsem odpojil asi na 15 minut baterku a po nastartování vše ok. Tak čekám co se bude dít. Jinak jak píše antired auto super až na ten motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze jsem to napich a tuto hlasku zpusobije ventilator.po testu \"aktivnich prvku\" roztocilo ventilator normalne, vysoke otacky. Ale pri testu nizkych otacek, ci jak se to jmenovalo, to vyhodilo hlasku znova. Takze ted co stim. Do pezotu se mi moc nehce po tom co mi tam ukradli poutko na sklapeni sedadel:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Tak před třemi týdny mě zradilo auto na dálnici. Rozsvítila se kontrolka motoru, auto přestalo táhnout a zůstal jsem stát na 153. km D1. Naštěstí to bylo dva týdny před koncem záruky. Servis v Třebíči poslal náhradní auto a pak zkoumal a zkoumal, až mu centrála v Maďarsku poradila vyměnit palivové čerpadlo. Takže jsem ušetřil nějakých dvacet tisíc. A jen doufám, že to byl opravdu ten problém, protože záruka už je v tahu a já pomalu ztrácím v původně vychvalovaný motor THP důvěru.

Dneska po dvaceti minutách popojíždění v koloně před Prahou na mě zablikalo STOP, že vařím motor. Rychle jsem to vzal odstavným pruhem a po rozjetí to zmizelo. V servisu říkali, že možná ventilátor chlazení. Nemáte taky nějaký tip?

Jinak po dvou letech najeto 37 tisíc, spotřeba atakující devět litrů. Uff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...