Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navi RNEG-kompatibilita


hondyk

Recommended Posts

zdravím vás tu všechny.

Mám p. 407sw z roku 2005 a mám možnost si do ní koupit navigaci RNEG, ale nejsem si jistej zda to bude chodit v mém autě (zda to pobere řídící jednotka), aby pak fungoval palubní PC, nastavení auta atd.

Nemá tu někdo představu zda by v tom mohl být problém ?

Moc děkuji za odpovědi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v peugeotu mi řekli že by nemusel fungovat palubní pc, což by mě dost asi prudilo, ale oni tam sou taky kolikrát dost \"odborníci\" tak se radči ptám zde :-)

Měl bych to i s černým ovláním klimi, tak už jen popolník a výdechy nad displejem a středovej panel by byl celej černeeeej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějakej peugeot vrakáč to jistí :-)

mě spíš dělá starosti ta řídící jednotka, aby s tim kominikovala a nedělalo to nějakej bordel a vše jelo jak má..sakra mám do toho jít nebo ne, už to vidím že pak budu tlouct hlavou do zdi :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za :xvul ale v čem vidíte výhodu Rnegu? Přijde mi, že taková RT5ka je mnnohem lepší, má video vstup, lepší rozlišení, i grafika mi přijde mnohem zajímavější. Má RNEG nějaké výhody o kterých jsem zatím neslyšel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přemýšlel nad výměnou RT3 za něco lepšího a protože se RT5 s Hires displayem nedá sehnat tak mi zbyl RNEG. RT4 nechci.

Chtěl jsem Btooth a mapové data na něčem rychlejším.

Určitě není lepší než RT4-5. Má horší grafiku, navigační náhledy taky horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...