Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy životnosť


onedar

Recommended Posts

Už to řeším akutně, desky půjdou do 14 dní pryč. Mimochodem, nemáte tušení, jakou minimální šířku musí mít? Asi dokud brzdí a nedře železo co? Zatím vedou ty brembo, ještě uvažuju o Ferodo Premium, na francouzském fóru je docela chválili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už jsem právě bez záruky - 18.12.2011 mi skončila, takže se jen nadechuju co přijde - teda krom pojištění :D Jak píšeš, 3500 je na můj vkus taky dosti drsná suma. Mám najeto 43000km a zatím mi řekli při výměně kol, že by měly ještě chvíli vydržet, tak nemám moc představu co to je ta \"chvíle\" :) Teď musím nechat zkontrolovat ještě klimu - 2 roky nebyla kontrolovaná, takže další částka, no jsem zvědav, jdu zavolat tady v Brně do Peugeotu co mi řeknou ;) Navíc mi už slušně dlouho - cca čtvrt roku píská pravá přední brzda a ne a ne to přestat.

Kam jezdíš v Brně do Pežotu a jak jsi spokojený? Já jezdím (zatím) do FAMKOa, spokojenost tak napůl, zatím všechnu práci (servisní prohlídka, nějaké dodělávky toho, co \"nestihli\" v interéru ve výrobě a tak:D) udělali dobře, akorát to jednání s těma dvěma přijímacíma technikama Dufek/Bojanovský je něco hrozného. Taky jsem chtěl, aby mně odstranili klepání roletky střešního okna a kufrových dveří, ale \"nic neslyšeli\". Příště zkusím asi Autopalace. Má s nimi někdo nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

kdyz jsme narazin na tohle tema tak mne to nedalo a sel jsem se kouknout na moje desticky a kotouce a uplne jsme se zhrozil. Desticky da se rici ok. Ale ty kotouce: jsou asi vydrene o 5mm a to mam najeto bez mala 20tis. Skusim reklamaci uvidim jak dopadnu ale vymnena po 20 tis km? To by byl pekny masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde asi chyba bude. Známemu začali na Citroene C4 hneď po kúpe predné brzdy pískať. Vymenil u zaťa v servise platničky za najobyčajnejšie neorigo a odvtedy má pokoj. Originál boli asi dosť tvrdé.

Zajímavé, ale většinou právě pískají ty levné (Ferodo atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak jsem navstivil servis brzdy skontrolovany. Tebhnyk prohlasil ze se mu to zda sjete take moc. Vyfotil jsi kotouce miru opotrebeni pocet ujetych km po te mi bylo zdeleno ze foto zasila na reklamacni oddeleni a tam ze to posoudi. Na rozloucenou mi rekl ze zaruka na brzdv ysystm je 20tis.km mam najeto 19.5tis.km. Vysledek mi bude oznamen co nejdrive.

Bude to za 2 dny uz 2 tydny a porad netrpelive cekam na odpoved..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Aj ja by som napisal svoj poznatok: Mal som 307ku 4 roky a teraz mam 308ku a ked porovnam spinenie elektronov od brzd tak by som povedal ze na 308ke sa spini ovela viac. Priznam sa na kotuce a platnicky som sa nekukal dufam ze ani zatial nemusim. Auto jazdi cca 9mesiacov a ma 8500km. Mozno to s opotrebovanim brzd nema nic spolocneho ale je to moj poznatok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robino mne sa problém objavil po najazdení cca 11000km. Opotrebenie som nesledoval, len volant sa pri brzdení triasol ako sviňa. Inak včera som pozeral brzdy zámej. Má ten istý motor čo já 66kw 1,6HDi. Kotúče zodraté na maderu a komfort jazdy stále v pohode. To pritom peugeot predpisuje min hrúbku kotúča 24mm a nový má 26. Ja tomu už vôbec nerozumiem.

Peugeot brzdy origo ale už nechcem, to mi je dnes už jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja by som napisal svoj poznatok: Mal som 307ku 4 roky a teraz mam 308ku a ked porovnam spinenie elektronov od brzd tak by som povedal ze na 308ke sa spini ovela viac.

Porovnam 406 a 407 , a podpisem sa pod to iste. Zjavne medzimodelovo doslo k \"vylepseniu\" dosticiek a je to svinvsto (minimalne esteticky). Priznam sa ze ten problem bol len s originalom. na 407 ak nahodou budem menit, uz nie za original dosticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...