Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

Před hodinou, maruskamichalek napsal:

Ahoj prosím tě kde seženu zotrvacnik na peugeot 407 1,8,85kw benzín 06 Vf36D6FZB21220957

čus, jelikož je tam pevný setrvák, tak to nikdo nevyrábí, jedině originál  7980 Kč. Ale jelikož proč měnit maximálně když praskne - tak bych spíš volil v tomto případě vrakoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třesení auta po nastartování-při rozjezdu také,nejvíce to dela na zpátečku kdyz jemně pouštím spojku,az normálně sedačky se třesou celé auto se jakoby začne klepat přestane to az pustím uplne spojku a jedu trosku rychleji .mysliš že to nedela setrvák když je pevný to bych byl moc rád ,tak že to muže dělat silenblok na převodovce,tak  setrvák teda mužu vyloučit

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, maruskamichalek napsal:

Třesení auta po nastartování-při rozjezdu také,nejvíce to dela na zpátečku kdyz jemně pouštím spojku,az normálně sedačky se třesou celé auto se jakoby začne klepat přestane to az pustím uplne spojku a jedu trosku rychleji .mysliš že to nedela setrvák když je pevný to bych byl moc rád ,tak že to muže dělat silenblok na převodovce,tak  setrvák teda mužu vyloučit

No buď je problém na přítlačáku nebo na vnitřním kloubu poloosy, to se projevuje vibrací při rozjezdu. Setrvák pokud není prasklý není důvod měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, badisak napsal:

Tak poloosu bych asi taky vyloučil,protože to trosku třese i když stojim a běží motor,ale kdyz koukam na motor tak se ani tak nehýbe,myslíš ze bude problem nekdee silenblok ze spodku,nic jineho me nenapadá

Ok dik za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - OD 27.11 DO 8.12. JSEM NA DOVOLENÉ BEZ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ K INTERNETU, NALÉHAVÉ ZÁLEŽITOSTI PROSÍM ŘEŠTE S KOLEGY JEN PO MAILU NEBO TELEFONU, NA KLUBU AKTIVNÍ NEBUDU, CO POČKÁ, ODPOVÍM AŽ SE VRÁTÍM. PŘÍPADNĚ VYUŽIJTE ESHOP.

Dan Jiroušek - tel. 466 566 701 mail: jirousek@autorozvody.cz

Honza Vencel - tel. 466 566 701 mail: vencel@autorozvody.cz

DÍKY.. JARDA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2017 at 8:15, maruskamichalek napsal:

Napiš mi cenu tvoji toho to dilu pocentiometr plynového pedálů na peugeot 407 1.8,85 ,kw rok 06 Vf36D6FZB21220957

čus, tady se nedá koupit samostatně je to celé s pedálem, pouze originální díl pedál + snímač 2962 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat za nákup Oleje,jelikož olej potřebují do pátku a zadal jsem platbu předem, tak jsem  poprosil Badisaka jestli by mohl dnes odeslat,aby se nečekalo na připsání platby ,tímto mu chci poděkovat za ochotu,protože by toto nikdo neudělal v eshopu,jasný mám u něho nějakou nákupní historii a nejsem tu nováček, ale i tak přístup profika :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
před 4 hodinami, brixtr napsal:

ahoj prosím tě potřeboval bych komplet brzdy předek i zadek na hondu civic.. něco levnějšího pokud možno :)

vin:   JHMEJ93300S034145

Díky moc

Ahoj, nerad zajíždíˇm do čínský věcí, tak aspon doporučím Meyle, cenově dle mne ok, kvalitou velmi dobře..

 

Přední kotouč 442 kč ks

Sada desek 285 Kč

v zadu jsou bubny?

Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...