Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

To jo, seřizuje se automaticky, ale něco s tou čočkou musí hýbat, podle diag. nekomunikuje nastavení výšky pravého xenonu, nebo tak nějak, možná je chyba v konektoru, nebo v drátech, musim na to ještě mrknout, ale chtěl jsem vidět jestli to je vono, nebo co tam je vlastně za mechanismus na to naklápění a co popř. koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vozzyn napsal:

To jo, seřizuje se automaticky, ale něco s tou čočkou musí hýbat, podle diag. nekomunikuje nastavení výšky pravého xenonu, nebo tak nějak, možná je chyba v konektoru, nebo v drátech, musim na to ještě mrknout, ale chtěl jsem vidět jestli to je vono, nebo co tam je vlastně za mechanismus na to naklápění a co popř. koupit.

No to bude na pevno v tom světlu si myslím, nejde mi sem vložit obrázek, abych ti to ukázal.l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mužeš mi nacenit všechny 3.řadící tyče(ty dvě kratší a jedna delší) k převodovce, pouzdro řadící tyče a je nějaké pouzdro čepu co je nasazené a přišroubované do nápravnice.Mám tam vuli a trochu to klepe. Ještě silenblog motoru horní co je na pravém podběhu.Díky.Je to peugeot 206sw 1.4 benzín r.v. 2006   VIN.VF32EKFVA47608420

Upraveno uživatelem vasek733
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2017 at 11:21, vasek733 napsal:

Ahoj mužeš mi nacenit všechny 3.řadící tyče(ty dvě kratší a jedna delší) k převodovce, pouzdro řadící tyče a je nějaké pouzdro čepu co je nasazené a přišroubované do nápravnice.Mám tam vuli a trochu to klepe. Ještě silenblog motoru horní co je na pravém podběhu.Díky.Je to peugeot 206sw 1.4 benzín r.v. 2006   VIN.VF32EKFVA47608420

Ahoj, prosím o kontrolu VINka, servicebox ho vyhazuje jako neplatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, vasek733 napsal:

Ahoj promin prohodil jsem véčka mělo tam být dvojitý.Tak znova VIN:VF32EKFWA47608420 TED JE TO UŽ DOBŘE.

Ty futra nejdou koupit samostatně. Jedině takto celou předlohovou páku, cena 522 Kč. To by ti pomohlo? Viz odkaz

https://eshop.autorozvody.cz/cz/dir/1-1/1/1/2449.89

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, badisak napsal:

Ty futra nejdou koupit samostatně. Jedině takto celou předlohovou páku, cena 522 Kč. To by ti pomohlo? Viz odkaz

https://eshop.autorozvody.cz/cz/dir/1-1/1/1/2449.89

Ahoj tak to bych bral,Ještě mi prosím nacenˇ Ty 3.kusy  řadících tyček,dvě jak jsou nad sebou a tu co je od předlohové páky,pouzdro řadící tyče a silenblog motoru horní co je na pravém podběhu.DÍKY.

Upraveno uživatelem vasek733
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...