Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

před 20 hodinami, Charlie 1 napsal:

Ahoj tak díly na autě,ATE brzdí perfektně a čepy nový,krásně tichý,ale bohužel ABS kroužky jsou tam jiný,vyměníl by jsi mi je za jiný,díly?

potřebuju od tebe ještě na 406 kombi tlumiče co by jsi doporučil?dík

Ahoj, to jsou ty triscany co tam bylo milion možností že? Ono je lepší tam nahulit rovnou kloub.. Heled určitě KYB případně Bilstein.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2017 at 15:13, Charlie 1 napsal:

no už tam jsou jiný,když to měl servisák rozdělaný tak už nechtěl čekat ,tak jestli mi to vyměníš za jiný díly?

budu potřebovat hodně věcí- brzdy,podvozkový díly,tlumiče bude velký servis:(

Jasně bez problému.. JEn prosím at se to k nám dostane nejdéle do měsíce od nákupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, minimaxa napsal:

Já mu dám BAN za spamování! :D

Opraveno ;)

 

Tady je průser, alespon u mně na googlu, že když napíšu příspěvek, tak se to snaží jakoby furt vkládat a musím dát F5 aby se to vložilo, jinak to furt načítá. Pokud na to pak někdo klikne víckrát a neobčerství to jak já, tak to určitě naskáče víckrát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak bych chtěl poděkovat za nákup,vše došlo v pořádku

a v pátek jde vše na auto...tak snad vše sedne...

chtěl bych pochválit i za vrácení zboží ,které proběhlo rychle a hladce

měl jsem na autě pavouka cca 2cm na čelním skle a dnes přijdu k autu a je z toho 30cm..:grr:grr:grr kur..a nový sklo

mám světelný i deštový senzor a atermické sklo co mi můžeš nabídnout a za jakou cenu?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,a ani žádný podfuky abych sklo pripojistil a pak tahal peníze z pojistky....

Mám jen havarijní, ale je otázka o kolik by zvedli pojistku na obě auta,když to dam na pojistku..

Je to v pohodě auto mám 8let kdybych dával za pojistku 1200kc/10000limit tak to mám za cca9600,a počítán ze okno co jsem koukal na Kelly za cca 7500kc,badisak by to mohl mít levnější+výměna 1000kc.....tak se snad do 7000vejdu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2017 at 22:50, Charlie 1 napsal:

Ne,a ani žádný podfuky abych sklo pripojistil a pak tahal peníze z pojistky....

Mám jen havarijní, ale je otázka o kolik by zvedli pojistku na obě auta,když to dam na pojistku..

Je to v pohodě auto mám 8let kdybych dával za pojistku 1200kc/10000limit tak to mám za cca9600,a počítán ze okno co jsem koukal na Kelly za cca 7500kc,badisak by to mohl mít levnější+výměna 1000kc.....tak se snad do 7000vejdu....

Ahoj, měli bychom zvládnout Nordglass za lepší cenu. Prosím skla dělá kolega Honza, Napiš mu na vencel@autorozvody.cz o jaké se přesně jedná. Domluví co a jak..

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jardo prosím tě dalo by se u tebe ověřit těsnění pod hlavou? -> 0209 S0

koupil jsem od tebe Reinz jestli by se dalo porovnat s jiným(glaser,ajusa,...)?

od té doby a nasazeno OK neproudí voda do topení - tak jestli tam není o dííírku méně :D

jinak budu hledat chybu inde

děkuji ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, velkybanan napsal:

Ahoj jardo prosím tě dalo by se u tebe ověřit těsnění pod hlavou? -> 0209 S0

koupil jsem od tebe Reinz jestli by se dalo porovnat s jiným(glaser,ajusa,...)?

od té doby a nasazeno OK neproudí voda do topení - tak jestli tam není o dííírku méně :D

jinak budu hledat chybu inde

děkuji ti

Ahoj, to jsou všechno jednoděráky, stejná výška. Dle mne vůbec nemůže mít vliv na proudění do topení. Jako že to netopí? To spíš asi termostat tam bych hledal problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...