Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Leštění ďolíků v předním skle?


Machy_CZ

Recommended Posts

Ahoj,

na 106ce, co jsem koupil mám ďolíky v předním skle, od jisker z rozbušovačky.

Dá se to přebrousit nebo rozleštit ? Samozřejmě že v těch dolících jsou i ty piliny zatavené a jsou to malé černé tečky, docela mi to vadí.

Nebo jedině vyměnit sklo ?

Kolik tak stojí lepení skla ? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju doby kdy zrovna v Hlinsku to měl ten autosklenář zařízený tak, že jsi tam přijel, ukázal sklo. Von zahrabal v hromadě a vytáhnul podepsanej papír se škůdcem a udělal ti to na jeho pojistku. Pak jsi na závěr podepsal čistej papír pro někoho jiného... ale mám pocit, že ho někdo prásknul ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju doby kdy zrovna v Hlinsku to měl ten autosklenář zařízený tak, že jsi tam přijel, ukázal sklo. Von zahrabal v hromadě a vytáhnul podepsanej papír se škůdcem a udělal ti to na jeho pojistku. Pak jsi na závěr podepsal čistej papír pro někoho jiného... ale mám pocit, že ho někdo prásknul ;)

... a následně se divil, když přišlo od pojišťovny zvýšení pojištění. Fakt chytrý postup, jen co je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku nemám a pochybuji, že by někdo chtěl přijít o bonusy.

To, že tam budou dolíky mi nevadí, ale štvou mě ty černé tečky přímo ve výhledu, nevím, jestli to pujde žiletkou.

Je to od rozbrušovačky, ty piliny se zatavily do toho skla, proto ty ďolíky, bohužel jsem si toho při koupi přes tu špínu nevšiml :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak:

1) pojišťovny která znám nesnižují bonus pokud někomu rozbiješ čelní sklo.

2) pokud si sklo připojistíš, těžko si (i kdžy si to vyběhnou prohlídnout) někdo všimne že to máš poprskaný. Připojistíš a necháš vyměnit.

3) dělal jsem to jednou taky - odlamovacím nožíkem to sthneš, nějakou jehlou nebo něčím podobným z toho vydoubeš ten černej bordel. Díra zůstane, ale už není tak vidět...

[upravil dne 4/4/12 12:45 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som uz pred casom \"pomohol\" neteri s poistkou a pred rokom som \"sundal\" cyklistu ( bycikel bol totalka a naklady na liecenie) a stale platim rovnako. Na slovesku sa asi boja ze prejdem ku konkurencii

[upravil dne 4.4.2012 14:36 od ivanh]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...