Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poker


davidekcz

Recommended Posts

davidek: ještě nevím, co za ně, musím si to nechat projít hlavou a vzpomenout si, kolik jsem za ně dal, ale bylo to určitě přes 1000 Kč. Hlavně se musím podívat kde mám klíček od toho hliníkového kufříku, aby se dovnitř šlo vůbec dostat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrával jsem kdysi on-line, ale je to nuda, ale jinak hrajeme pravidelně už asi 6 let vždy jednou měsíčně u kamaráda v hospodě, vklad jen drobný, 100-200 korun, a výherce platí útratu + zbytek si nechá. Jde hlavně o zábavu, sejít se a pokecat, ale je fakt, že nejvyšší výhra kterou jsem si odnesl dom bylo cca 2300.-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Full Tilt :aut občas i live v kasinu a nebo jen u pivka v hospě :) ale dlouho sem už nehral to je pravda:bojim

No full tilt už asi něco přes rok nefunguje :( byla to moje oblíbená herna

ani nevím jestli funguje právě sem tam hrával často ale je pravda že sem tam u dlouho nebyl ..škoda :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nehraju, ale mám jednoho v příbuzenstvu, jde mu to docela dobře :D:D:D, už má za sebou 2. ustavní léčbu, teď se léčí ambulantně, ale to nebude dlouho trvat ;) Takže žádný paběrkování, rozjeďte to pořádně, VZP to platí :D:papa

No myslím, že není vždy potřeba to tak strašně přehánět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...