Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gril na zahradu?


Charlie 1

Recommended Posts

Poprosil bych o zkušenosti s grilem na zahradu,mám žulovej kámen na oheň a ten mi vyhovuje,ale jde o to když si chci dát maso sám nebo s manželkou a nechce se mi kvůli 5 minutám grilování hodinu topit,nebo není počasí,nebo příjde návštěva a potřebuju něco rychle udělat,takže topení a uhlíky nepřipadají v úvahu....

Elektrický gril jsem zavrhl ten jsem měl a ten nechci

Libil by se mi plynový,ale jsou 2 druhy :

Lávový tam se musí měnit ty kameny a nevím jak dlouho vydrží

a přímý ohřev roštu nebo litinové plotny přes hořáky.

něco takového

http://www.levneelektro.cz/p156800-grilovani-vareni-peceni-smazeni-campingaz-adelaide-3-classic-l

co máte doma vy a jaké máte zkušenosti a co by jste doporučili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáme tenhle kulatý gril,včera jsem akorát jeden koupil,protože nám povolili konečně na balkoně grilovat,jinak už jsem ho kupoval,je to tři roky zpátky,ale po tom,co jsem ve smlouvě k bytu našel,že je absolutní zákaz grilování,tak jsem ho dal rodičům.

Ty taky grilovali jako ty,rozdělat oheň,pak uhlí a tak,tak nějak je to nebavilo,tak grilovali tak 4x do roka.Teď s tím kulatým vždy,když je teplo a neprší.Dá se krásně udržovat,tuk a ostatní steče dolu do mističky s vodou.

Jo a maso je krásně opečené i shora,jelikož ten vzduch se v té kouli nějak točí či co,prostě paráda.Ty lávové mě nějak neoslovily,jsou levnější,ale pak ve finále dražší,kdyš spočítáš ty šutry a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jestli mohu doporučit tak z plynových se systemen RBS. Hořáky jsou z boku (nezatéká do nich šťáva a tuk). Lávových kamenů nebo keramických briket se neboj, dají se opakovaně vyprat.

http://www.levneelektro.cz/p156786-grilovani-vareni-peceni-smazeni-campingaz-rbs-classic

[upravil dne 4/2/12 15:51 od Radek V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drz se kamenu a radsi obetuj par minut casu, nez si kupovat predrazeny plynovy chemicky sracky.

Radsi k tobe zajedu, posedim u ohenku a pokecame, nez me poctit jidlem z plynu za 5 minut..............:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mam chut na flakotu, tak si udelam poctivy ohen,

.........................................................................

kdyz mam chut na sracku, jdu k sousedum na plynovy gril, do mekace, do kfc, k cinanum, do pizzerie, do jicinevsi, ale poctivemu masu na poctivem drivi se nic nevyrovna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mam chut na flakotu, tak si udelam poctivy ohen,

.........................................................................

kdyz mam chut na sracku, jdu k sousedum na plynovy gril, do mekace, do kfc, k cinanum, do pizzerie, do jicinevsi, ale poctivemu masu na poctivem drivi se nic nevyrovna :)

ať žijou karcinogeny :D:D:D

V tom grilu můžeš použít i lávové kameny,které až se ti nahřejou \"plyn\" vypneš a máš jakoby poctivý oheň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mam chut na flakotu, tak si udelam poctivy ohen,

.........................................................................

kdyz mam chut na sracku, jdu k sousedum na plynovy gril, do mekace, do kfc, k cinanum, do pizzerie, do jicinevsi, ale poctivemu masu na poctivem drivi se nic nevyrovna :)

ať žijou karcinogeny :D:D:D

V tom grilu můžeš použít i lávové kameny,které až se ti nahřejou \"plyn\" vypneš a máš jakoby poctivý oheň

:super:super:super

Scratch neměl nikdy maso z plynovýho grilu tak o tom nemá páru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck: a plyn je asi absolutne zdravej......kor kdyz si to bude delat na lavovem, tak to uz rovnou muze roztopit drevo, jo a nezapomenout podlit tekutym podpalovacem :blicismajlik

Charlie: mel jsem maso na plynu, ale kdyz vidim, ze pises, ze pridavas aromata, tak uz se s tebou o grilovani nema smysl bavit

Ale je to tvuj boj :)

kazdopadne kamarad ma obdobny campingaz, mrska na tom nejaky maso kazdou chvili a je spokojeny.

[upravil dne 3/4/2012 06:30 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...