Jump to content
Sign in to follow this  
KapriQ

Riesit oskrety naraznik na parkovisku (FnuQ moj pug)! ?!

Recommended Posts

Ahojte, pridem dnes vecer domov z konferencky, svoje auto mam zaparkovane pri obrubniku. Cize parkuje sa pozdlzne...

Pozeram, a za mnou zaparkovane auto dost na tesno, a typek ked parkoval tak mi s jeho prednym naraznikom zobral tak 3cm ryhu asi 1cm vysoku laku na zadnom narazniku, oskrete az do zakladu :myslim

Riesit to nejako alebo ako by ste to spravili vy ?

Ako netrha mi to zili, len na toho DEBILA som sa uz pozeral viac krat ako parkuje, parkuje ako keby mal tank, a pritom to auto ma na dlzku \"1,5m\"(obrazne) a to je jedno ci pozdlzne alebo klasika medzi auta, ten chlapec ma odhad asi ako ...

A je to taky pan ING (Ihla Nitka Gombik) s okuliarmi.

Akoze mam to v podstate na haku hej,zadny naraznik mam cely na prdel, ale tak , to ako keby som ja niekomu drbol auto a tvarim sa ze nic, tak to je fakt charakter a dokaze ma to teda fakt nastvat :bacha

Chcel by som to samozrejme nejak normalne vyriesit, nie zobrat kluc a spravit mu vynil klucom a nizkoprofilove gumy s nozikom ze ?! :D

Diky chlapi za nazory

Kokos jaka rychlost chalani :D zavislaci normalne, akoze fajn, ale borci, co natom prelestim ? Ked to je do sedej zakladovky jebnute ? :) ... S tym moc asi nespravim ... Jedine tam frknut trosku farby ach

Joj jak ma nasral

[upravil dne 30/3/12 21:52 od KapriQ]

Zavislaci, no to je normalka, a i kdyby tak ti to dlužim;)

No tak zamalovat štětečkem nebo přebrousit a sprejem fouknout. V tomhle mám vyhodu, moje barva je napriosto schodná se sprejem škoda diamantová stříbrná za 90kč, takže to jen přestřiknu a není to ani vidět. Ale barvu ti do spraye namichají kdyžtak

[upravil dne 30/3/12 22:57 od Radek Hurvajz]

No ja som teraz zatieral take nedostatky vatovymi palickami do ucha :D, taky mini stetec ...

Akoze ja tiez z farbou nemam problem, klasicka body cierna - lesk a odtien mi sedi, takze to je v pohode.

Len ma to tak neskutocne sere ked je niekto takyto sikovny, a najviac ma stve to ze ten chuj na aute nema ani prd, len fakt trosku skrabancek mojej ciernej farby ale z prostom to islo dole

Ok tak to neriesit ? A kebyze ho stretnem a slusne sa ho aspon spytam ci mu nevadi ze mi buchol do auta ze sa patri aspon ospravedlnit alebo nieco v takom zmysle ...

Lebo nabuduce budem parkovat ja , dam si dopredu rozlamany naraznik z buracky xD ale spravim autodrom a poviem ze to som ja nebol xD . Myslene zo srandy

Tak pytam sa preto lebo on tu niekde byva v panelaku len neviem presne kde ale to je fuk ale casto ho stretavam alebo mu necham odkaz za stieracom :D...

No ale kebyze to chcem nahlasit tak potrebujem aj jeho podpis a spisat normalne papier ako pri nehode kto je vinnik a kto poskodeny ?

A co mi poistovna vyplati za tak stare auto ? :D 10€ ? Neviem ako to je preto sa pytam diky

minule sa toto stalo mojim dvom kolegom pred pracoviskom.. a cuduj sa svete skrabanec 9cm dlhy a hruby asi 0,5cm.. chalan dostal od poistovne 200,-€.. ale vinnik mu musel podpisat spravu o nehode... a ak to ten tvoj vinnik odmietne podpisat tak nic neziskas... ale koli takej k.... by som nikomu nic nehovoril ani nic neriesil cey poistovnu.. ty si to opravis a jemu tiez nieco oprav:D taky maly tuning nezaskodi...

dik za skusenost banan, no neviem ale vies, stve ma to lebo zbytocne mam s tym zase ja roboty a ked uz si platime vsetci tie postiky preco ich , nechcem napisat vyuzit, ale preco ich nepouzit ? :)

Sak hodim s nim rec, slusne mu poviem ze mi spravil skodu na aute a uvidime ako to pojde dalej, zase nie som taky neprajnik asi by som to nedokazal spravit nieco take ale stve ma to :X kokos takym ludom maximalne lopatu do ruky nie volant ja ked vidim denno-denne co jazdi po cestach by som normalne strielal asi

Minule som si nastriekal naraznik, rano bol na EK, pak som sa vratil k rpiatelke, pekne zaparkoval do radu, za 2 hdoiny idem a ful osrkety novo nastriekany naraznik, ani jedno auto okolo, 2 dni som hladal zlate ciary po autach, bohuzial bez stopy, ale keby som ho chytil.... :grr

A neviem ci sa to nejak oplati riesit, ked to je taky tupak, tak to je ..... skus sa s nim porozpravat, nech sa nauci parkovat ;)

nedavno som parkoval pri Kauflande a bol som hodne unaveny tak som to nechal blizko vchodu - moja chyba. vedla mna nikto - ked som prisiel bol tam natlaceny daky magor - spatak na spatak a samozrejme ryha pod zadnym oknom cca 10cm dlha skoro az na plech - asi zipsom alebo nitom na nohaviciach - jak sa odtial niekto vysukaval von. bol som unaveny a premoceny tak ma to len nasralo - ryhol som si tiez a isiel prec. a spravim tak aj nabuduce - uz ma to totiz nebavi. to auto som kupoval nalestene bez ciarocky a teraz - skoda hovorit - a to ho mam necele 2 roky.

ryha za ryhu :D