Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gronholmmova pixla aneb stříbrnej kaktus :)


gronholmm

Recommended Posts

Tak už je tomu tak a dneska jsem před panelákem zaparkoval stříbrnej kaktus (je starej a stále nekvete :D).

Dnes jsem s tím najel skoro 100 km ve všech možných režimech a jel jsem s tím skoro 3 hodiny a stále se vzpamatovávám z deštovýho senzoru a ovládání rádio pod volantem :D:D:D Fotky budou v nejbližší době, až zjistím jak sundat prut, abych s tím mohl do myčky. Mordoval jsem se s ním asi deset minut a pak jsem to vzdal :( Práce teda je hodně, ale aspoň přijdu na jiný myšlenky. Je znát že to bylo pracovní auto, takže budu muset udělat kompletní mytí interiéru :)

Jinak kdo neví, tak se jedná o exDevilovo auto - 406 break 1,9TD 66kW

Momentálně najeto 166000.

Vozidlo je po bouračce na předek - vyrazili oba airbagy. Devils auto složil ze dvou totálek, tudíž je v tomto voze komplet nová přístrojovka a předek byl opraven.

post-12336-14109623108968_thumb.jpg

[upravil dne 23/5/14 09:02 od gronholmm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo použij wapku, posledně jsem ukázal stibťákovi jendu na modřanský, a nemohl si to vynachválit;)

To já to pak vezmu na ruční mytí k nám domů, kde si to sám umeju jak nejlíp umím, ale než se tam dostanu, tak jsem to chtěl opláchnout kvůli fotkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...