Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gronholmmova pixla aneb stříbrnej kaktus :)


gronholmm

Recommended Posts

BBJ: upřímně co se týče kombíka - v tý cenový relaci co jsem měl já, si člověk vybírat nemůže. Já jsem to vzal, protože mi to bylo mnoho členy doporučeno, a já jim věřím a dal jsem na jejich rady. Opravdu za 40000 chtít spolehlivý auto a ještě si diktovat jak má vypadat je holý nesmysl :papa Ale samozřejmě sem rád že to je kombík - to mám jako takový bonbonek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláte srandu...

Dnes založené téma a už čtyři stránky pokecu... Vidím že u Gronholma to jde rychleji než když koupil 406ku ONI :-D a to už jsem si řikal že ty stránky mu tam skáčou co den :-D

Gratuluji k výběru, taky jsem přešel z favorita který mi ale v srdci navždy zůstane. Bohužel klub skodafavorit.cz který jsem kdysi navštěvoval stejně tak hojně jako tento klub rezignoval ze strany vedení na svou funkci a nově vytvořený klub mě tak nebere, ale nevadí mám novou náhradu zde ..

Přeji hoooodně šťastných kilometrů a solitérka si nech přece jen je to laurin mezi favority

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJEENNDDAA - neboj Solitaire zůstane ikdyby na fridex nebylo :) Mám k němu silný citový pouto (blbost že?) a taky je to raritní model. Jinak rychlost tohohle vlákna vidím v tom že hodně lidí čekalo kdy dojde k tomu zlomení :D

oddie: Takže po zaparkování můžu hned chcípnout? A jak je to třeba když z dálnice sjedu k benzínce? Tam už by si pár vteřin počkal, nebo by si to taky neřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud po dálnici jedeš svých klidných 120 a před sjezdem k benzínce stejně ubereš, řešit taky nic nemusíš. Ještě tak kdybys jel pětikilometrový dálniční kopec celou dobu na plný plyn, na konci to náhle strhnul k pumpě a prudce zabrzdil, ale to je taky hovadina takhle jezdit. Moc to neřeš, při klidném stylu jízdy není co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gronholme, nebuď si tak jistej, nebyl bys první ani poslední, kdo by tam nalil benzín. Sice se mi to nestalo, ale neměl jsem k tomu daleko, už jsem držel pistoli s benzínem v ruce. Pak jsem si to rozmyslel a odcouval jsem potupně k naftě. Já bral do feliny Verva 100 a do parníku Verva Diesel, tak o to víc se to mohlo splést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...