Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gronholmmova pixla aneb stříbrnej kaktus :)


gronholmm

Recommended Posts

Stosun: sorry ale musim tě napomenout, už je to tu poněkolikáté, pokud chceš něco dopsat tak dej edit u přispěvku a dopiš to k němu, není dobrý mit tu dva a více přispěvky hned za sebou, viz pravidlo : 4. Odovídat jedním příspěvkem a k věci

Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme POKEC.

[upravil dne 30/3/12 22:45 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k 406, je to super auto;)Tak hlavně ať slouží jak má a moc nezlobí:D

Jinak tu dálniční známku jsem teď taky řešil, koupil jsem auto ale měnil jsem RZ, tak jsem se všude ptal a tohle se dozvěděl: Na STK mě řekli, že to buď nemám řešit, a nebo pro klid duše si okopírovat VTP, kde je uvedená bývalá RZ. Na úřadě při přepisu mě řekli, že si mám dojít se sloupnutou známkou třeba na poštu, kde mě ji prý vymění, ale že je to zbytečný, protože mě sama ukázala na počítaču, že když zadala bývalou RZ, která je uvedená i na známce, tak se jí už automaticky napsala moje nová RZ, takže i policajti si to můžou klidně přes PC ověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...