Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gronholmmova pixla aneb stříbrnej kaktus :)


gronholmm

Recommended Posts

Jj.

Ještě potřebuju radu, jestli někdo nevíte jak je to s dálniční známkou? vzhledem k tomu že bude změna SPZ, ale známku potřebuju už teď, vymění mi jí, kdyžý donesu smlouvu o koupi a nějaký protokol z evidenčky. Nebo jí teď mám nechat nepopsanou, a až budou SPZ, tak to dopsat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konečne gratuluju!udělal jsi dobře,že jsi šel do breaka,až budeš muset někde přespat tak to oceníš nebo něco převízt to by si byl se 406 sedanem v loji,sedan je tak na balení holek:D:D,máš hezkej černej interiér ten samej máme v sedanu,a ten volant z coupé Ti závidím,je pěkně tvarovanej pro palce....dal ti k tomu Devils alu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konečne gratuluju!udělal jsi dobře,že jsi šel do breaka,až budeš muset někde přespat tak to oceníš nebo něco převízt to by si byl se 406 sedanem v loji,sedan je tak na balení holek:D:D,máš hezkej černej interiér ten samej máme v sedanu,a ten volant z coupé Ti závidím,je pěkně tvarovanej pro palce....dal ti k tomu Devils alu?
Černej interier?? koukame na stejný fotky?? Jinak ty zavidiš každymu něco, takže to se nebere važně:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konečne gratuluju!udělal jsi dobře,že jsi šel do breaka,až budeš muset někde přespat tak to oceníš nebo něco převízt to by si byl se 406 sedanem v loji,sedan je tak na balení holek:D:D,máš hezkej černej interiér ten samej máme v sedanu,a ten volant z coupé Ti závidím,je pěkně tvarovanej pro palce....dal ti k tomu Devils alu?

Bohužel kola je červíček, který hlodá. Teď tam jsou 16ctky na plechách a když jsem viděl cenu pneu tak jsem si málem volal rychlou :blicismajlik

Chtěl bych tam 15tky, ale musím sehnat nějaký pro mě cenově přístupný.

A co se týče volantu z coupé, tak ten je pecka. Jediný co, tak ho možná nechám přečalounit, protože je docela odrbaný - ale drží se výtečně :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...