Jump to content
gronholmm

Gronholmmova pixla aneb stříbrnej kaktus :)

Recommended Posts

Tak už je tomu tak a dneska jsem před panelákem zaparkoval stříbrnej kaktus (je starej a stále nekvete :D).

Dnes jsem s tím najel skoro 100 km ve všech možných režimech a jel jsem s tím skoro 3 hodiny a stále se vzpamatovávám z deštovýho senzoru a ovládání rádio pod volantem :D:D:D Fotky budou v nejbližší době, až zjistím jak sundat prut, abych s tím mohl do myčky. Mordoval jsem se s ním asi deset minut a pak jsem to vzdal :( Práce teda je hodně, ale aspoň přijdu na jiný myšlenky. Je znát že to bylo pracovní auto, takže budu muset udělat kompletní mytí interiéru :)

Jinak kdo neví, tak se jedná o exDevilovo auto - 406 break 1,9TD 66kW

Momentálně najeto 166000.

Vozidlo je po bouračce na předek - vyrazili oba airbagy. Devils auto složil ze dvou totálek, tudíž je v tomto voze komplet nová přístrojovka a předek byl opraven.

post-12336-14109623108968_thumb.jpg

[upravil dne 23/5/14 09:02 od gronholmm]

No asi ne, ale žádnej rychlík to není, ale mě to bohatě stačí :) Dneska jsem jel po okruhu a 110 - 120 pro mě optimál - ještě nevím jak pro motor. Točí tam 3000 ot a nevím jaká je v týhle rychlosti spotřeba :myslim

Děkuju za gratulace. Jinak teda ta délka je neskutečná. S fáčkem se parkovalo jedna báseň, a tady couvám jak důchodce :D A to jsou tam parkovací senzory a stejně jim nevěřím a snažím se parkovat nějak po paměti, kde asi může být prdel :D

Medvěd, asi to takhle zkusím, ale stejně musím přijít na to jak ji dostat dolů. Zkusím to prostříknout Konkorem a asi použiju kombinačky.

Jinak kdo chce vidět fotky, tak zde jsou fotky ještě od Devilse: http://devils-night.rajce.idnes.cz/Kombi_prodej

a nebo použij wapku, posledně jsem ukázal stibťákovi jendu na modřanský, a nemohl si to vynachválit;)

To já to pak vezmu na ruční mytí k nám domů, kde si to sám umeju jak nejlíp umím, ale než se tam dostanu, tak jsem to chtěl opláchnout kvůli fotkám...

Taky jsem přecházel z Favorita na 406 Break a parkovalo se mi daleko líp ;)

Tak teda upřímně kromě serva nevidím nějakou výhodu velkýho kombíku na parkování. S Fáčkem jsem zaparkoval v mžiku, tady to moc dobře zatím nejde :roker