Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefungujúca Ľavá predná smerovka P406 Vyriešené


tomik1987

Recommended Posts

Mam problém, prestala mi blikať ľavá predná smerovka v P406 s mux 2003. Samozrejme ako prvá alternatíva ma napadla no čo. odišla žiarovka tak som prišiel vymenil a nič=( tak som skúsil ešte ďalšie 3 čo mam doma a žiadna ani ťuk. potom som vybral svetlo a pozeral som čo som videl. všetko sa zdá byť v poriadku, konektory nezaoxidované, káblik som žiadny zlomený nevidel proste ako keby bolo všetko OK. Doma mám rozbité svetlomety z jednej 406 tak som skúsil len ten elektrický system z toho rozbitého pripojil som ho založil do neho žiarovku a žiarovka ide. všetko bliká ako má. takže chyba je len vo svetle ale kde? stretol sa niekedy niekto s niečim podobným? diky:myslim

[upravil dne 31.3.2012 18:55 od tomik1987]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som rozobral celé svetlo rozlepil vybral parabolu rámček jednoducho rozmontoval celé svetlo , Hlavne kôli tomu že som sa odhodlal prerobiť svetlomety na Bixenonové ako má aj edison. potom hodim aj k tomu foto ako som postupoval a všetko. Ale čo je dôležité pre toto vlákno prišiel som na to prečo mi nebliká ľavá predná smerovka jeden z káblov bol poškodený a zacviknutý na mieste kde sa nastavuje odklon svetla (neviem či som to správne vysvetlil) ale podrobnejšie jedno nastavovanie je na Výšku svietenia na motorčeku od ovládania. druhým sa nastavuje odklon do pravej strany alebo do ľavej. tak tam vo vnútri čo je to tiahlo čo je prichytené o parabolu tak tam to bolo poškodené a zacviknuté, pravdepodobne ešte od výroby.:) káblik je prehodený druhý a všetko funguje tak ako má =) teraz už len bixenon tam nejako dostať :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...