Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Win7 64Bit vs. WinXp


Rotorhead

Recommended Posts

no ja se do novyho OS nehrnu, vubec mi nevadi, ze je XP 11 let stary, mne vyhovuje... ale odchazi mi NB tak vybiram jiny, a hlavne mi jde o to, jestli na Win7 64Bit budu schopen provozovat oblibene a lety proverene programy/programky, ktere pouzivam. Jinymi slovy, jestli 64 bit verze neni zase tlak na nakup dalsiho a dalsiho SW, protoze zpetna kompatibilita je nedostatecna zamerne/nezamerne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a navrh si muzes dat vzhled XP na sedmicky, takze to ani nepoznas. Ale po pravde pokud vyuzivas notas na normalni veci jako internet, office, filmy, hudba, tak nepoznas jestli mas wokna 7 64 bit i kdyby 32 bit oproti Xpckum... Ale novy HW se s XP muze a ver ze bude hadat. Neresit, nechat sedmicky a 64 je jiste vyhoda do budoucna, pokud budes rozsirovat HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napíšu to takhle. Člověk, kterej tomu moc nerozumí a chce to jen používat, tak ať si koupí NB s W7 32bit - bude spokojenej a nebude muset nic řešit.

Ten, kdo tomu trochu rozumí a dokáže ocenit ten rozdíl mezi 32 a 64bit, tak ať si tam dá, co chce :D

S tou 64bit verzí je pořád ještě problém, když chceš instalovat různý \"free\" softy apod. Když jedeš na 64bit, tak musíš koukat, zda ten prográmek 64 umí. Když máš v NB 32 sytém, tak ti jedem v podstatě vše :myslim Ale je pravda, že teď do NB nacpou 4GB RAM a šoupnou k tomu W7 64bit, aby to jako vypadalo, takže moc výběr není. Leda koupit bez systému a dokoupit OS. Navíc, já když kupoval W7 Home Premium, tak jsem dostal obě verze, ale byla to nějaká akce, tak nevím, jak je to standardně :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...