Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307SW a 307cc od 15 strany


Moral3z

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Takže budeš prodávat. A můžeme znát nástupce?:D Určitě nějaký bude. Ta fotka dává asi odpověď:D.

Když jsem kupoval 307mu, tak jsem si myslel, že tak na čtyři roky, ale jsem s ní moc spokojen, a už teď vím, že spolu budeme jezdit ještě dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 let později...

Zdavím všechny,

Mám velkou radost, že se opět můžu postavit do řad Peugeot clubu. Po prodeji 307sw jsme měl tak nějak klub pořád v srdci. Rodinné auto je stále Passat 3c variant. CCčko je víkendová radost a moje dojíždění na vlak. CCčko bude střídat E46 318i, která bude na prodej. 

Teď k autu. Je to klasické cc před face. Rok 2004, najeto 215 000. 2.0i / 103kw. Z výbavy maximálně vyhřívané sesle a kožak. Ten interiér je krásnej, vždycky jsem takový chtěl.

Co je potřeba udělat: pravá stahovačka, pořádně vyčistit (auto měl kuřák na ryby), rozleštit jedno světlo, rozleštit nějaké škrábance, hučí převodovka - jen občas, praské švy na palubce, nesvití půlka displeje - kdyby cokoli, kdokoli uměl, věděl, sem s tím

 

20200614_185421.thumb.jpg.c2ab6e283b0c96ad87c65f3e4c99296b.jpg20200614_185538.thumb.jpg.5b310a678bcf48222f2d2a1a217dfa60.jpg20200614_185434.thumb.jpg.d1dd3c32b48a12586f19f1de0981fcd0.jpg

Upraveno uživatelem Moral3z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olgojc: díky, snad bude :)

VojtouNerCZ: Jo, teď už určitě. Nejdřív zkusím vyměnit žárovku a uvidíme. Nevím, k čemu by mi to bylo na canbusovej, ale rád se přiučím. Každopádně se někdy můžeme potkat a pokecat :super

Upraveno uživatelem Moral3z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Najeto 215 927

Dnes udělán olej + aditiva, kabiňák, oleják, vzducháč. Vyleštěno jedno světlo (jedno naprosto super, druhé mléčné), vyměněna stahovačka. Vyndány žárovky z displeje - 2 nesvítí. Usazeny budíky (nějak to tam lítalo. Diagnostika čistá.

Co je třeba udělat - přední pneu jsou po smrti. Navíce zevnítř je jedna dost řízlá a trochu uchází. Rovnou asi koupím celá kola, ale v TP jsou samé blbé rozměry. Časem to bude chtít přetěsnit víko ventilů. Nějak musím vyřešit tu převodovku, dost hučí a někdy tak zvláštně píská. 

20200628_154722.jpg

20200616_203229.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...