Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307SW a 307cc od 15 strany


Moral3z

Recommended Posts

prasárna neprasárna...účel to splní...stříkat to nenechám, to ty prachy radši prožeru :aut ...prostě jsem to oloupané přetřel metalízou, teď ještě lak a konečná...ale neměl jsem to tolik, jako ty.

kdyby byla nějaká osvědčená lišta,taky do ní půjdu

[upravil dne 9/7/12 19:56 od milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej, jak to teda mas? Koukal jsem k tobe do vlakna, ale tam nemas fotky zezadu.... myslel jsem, ze si to mel cerne a ted si to predelal do barvy auta? Mas to nejak uceleny nebo jen tam, kde chybela barva... urcite se nevyplati do tohohle rvat prachy a strikat dvere, to je jasny.... nahod k sobe fotku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem to takhle

prstě se to oprejskalo, předchozí majitel to prasácky zatřel černou barvou, která se ale začla loupat.

Tak jsem si nechal namíchat metlu a přetřel to do barvy auta. Samožřejmně jsem tu černou barvu oloupal, obrousil rez :blablabla

Při bližším zkoumání to jde poznat, ale z 1m to ani není vidět. přetřel jsem to jen na oloupaných místech. Vyfotím a hodim fotku k sobě do vlákna ;)

[upravil dne 9/7/12 20:23 od milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

štětečkem jsem přetřel jen ta místa...ideální by bylo to nechat stříknout po ten první zlom, oni to umí pěkně do ztracena...ale mně to takhle fakt stačí...kdybych hodil auto do lakovny, tak mně manželka zabije :bojim ...poslední dobou autí sežralo dost peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypínají se mi dálky, mlhovky se ani nezapnou... a asi to vyměním.. po tom, co sem pročetl forum, to asi nemá cenu ani rozdělávat...jen se bojim koupit starsi, protoze muzou bejt uz taky \"nacnuty\" a novy stojej randal... takze zatim jezdim stylem, že po pátý už tam dálky držej... Naštěstí jezdim většinou jen přez den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde tu je link na stránky v UK, kde si koupíš repáslý a pak když jim pošleš svoje vadný páčky, tak nějakou částku vrátí. Ale o tom asi víš...

Zatím to řešit nehodlám...myslím, že jsem manuálně dost zručnej, ale když nastoupí pan Murphy, tak se mi posere i zdánlivě jednoduchá věc a já bych byl v případě rozebrání páček bez auta...jak píšeš ty, i já jezdím většinou přes den (teď už jo) a mlhovky mně zas tolik netrápí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty stránky jsem ještě neviděl, tak to tu prošmejdim, ja se do toho poustet moc nechci, protoze jsem strasne nesikovnej na tohle :D

ted chci udelat jednodussi veci... potrebuju prilepit filc zespoda kapoty, protoze se mi dotyka motoru, netroubi to, nefungujou parkovaci senzory... ve 130 vibruje kapota, ze vypada, ze uleti... sakra ta kara me obcas fakt stve :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska bylo ve znamení menších oprav:

+ Troubíme!

+ Filc kapoty uz neleží na motoru

+ Lišta kufru už není oprýskaná

+ Carbon na nárazníku

+ Mlhovka funguje

Co se nepovedlo

- Kapota při 130 vibruje... jak přitáhnout?

- Nedaří se spojit s bluetooth diagnostikou...

post-41426-14109625644446_thumb.jpg

[upravil dne 15/7/12 18:31 od Moral3z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož pěkně jsi si pohrál. Takovouhle lištu také sháním, ale menší a průhlednou. Jak jsi přichytil ten tapec? A troubení jsi opravil jak? Můžeš se rozepsat? S kapotou Ti neporadím, ale zítra se na ni kouknu, jestli mě něco nenapadne.

[upravil dne 15/7/12 20:10 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruhlednou? To si nedokazu predstavit.. protoze by tam byly videt ty lepici listy... meli tam i uzsi, ale taky chrom...

Tapec jsem tam prilepil oboustranou lepici paskou, ale nejakou hodne dobrou od taty z prace...

Troubeni jsem opravoval podle tohohle navodu...

http://www.forum-auto.com/pole-technique/mecanique-electronique/sujet448173.htm

1/ Odpoj baterku a pockem cca 10 minut

2/ Vydloubnes airbag viz obrázek jedna z odkazu... musis z obou stran strcit sroubovaky a odtahnout packy..je tam docela dobre videt, kdyz si tam posvitis baterkou

3/ Odhaknes vsechny konektory viz. dalsi obrazky a sup, airbag je venku

4/ Dal jsem oddelaval ty tri srouby, ale nebylo to potreba. Na 4 obrazku je zakrouzkovane uzemneni a to byl u me kamen urazu... poradne jsem ty packy roztahl, aby se to dotykalo... a to bylo u me vsecko... v tom navodu je to predelany, ale u me to nebylo potreba..jestli chces mit klid, tak to predelej viz. navod

good luck :super

[upravil dne 15/7/12 20:59 od Moral3z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...