Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pkr - Peugeot 508 SW


pkr

Recommended Posts

Pěknej krasavec, hlavně ať slouží jak má:super

A podle mě je stříbrná jedna z nej barev pro auto, takže za mě super;)

Může se v ní trochu ztrácet chrom, ale zase vyniknou jiný věci:papa

Ahoj Šaldo, ten chrom se při pohledu na živo zase tolik neztrácí, ale podstatně víc na tom vynikne prosklená střecha, maska, nebo tmavý okna. To jsou věci, který na tmavým autě daleko víc zaniknou.:myslim

Jinak zatím šlape jak hodinky, tak to snad vydrží.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tady vidim ty fotky, tak snad asi taky nakou pridam. stribrna je pekna, chce to videt poradne v realu, ale ja sel do bezove na prikaz manzelky :bacha

Jen jsem ty fotky koukej dát, ať se taky pokocháme jinou barvou.;)

Jinak my se s manželkou rozhodovali mezi stříbrnou a černou a nakonec jsme se demokraticky shodli na stříbrný. Krom rozdílu asi 12.000 km na tacho zvítězila praktická stránka. Na černý je všechno vidět. Na těch posledních dvou fotkách není auto tři týdny mytý, černou bych tak nefotil. Zvlášť v tomhle počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

No jo, je to za necelej rok. Doufám, že vydrží co nejdýl i bez tý nehody.

Teď mi ale jedna kravka z baráku práskla při otvírání dveří do bočních u spolujezdce a samo to odnesl lak.:bacha:bacha

Už když jsem ji viděl z balkonu, jak se vedle mě postavila, bylo mi jasný, jak to dopadlo. Sama má obouchanej pekáč, na kterým to ani nepoznáš, tak jí je to jedno. Navíc to vzala hranou. Normální blbka!!!:grr:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem se rozhodl po roce vlastnictví mojí 508 napsat krátké zhodnocení.

Za ten rok jsem najel 10.500 km a z toho posledních 4.600 km se spotřebou 5,4 l/100 km ( je to i s používáním nezávislého topení teď v zimě ).

Jízdu si pořád stejně užívám a jsem s autem nadmíru spokojenej.:super Pohodlí, jízdní vlastosti i výbava mi naprosto vyhovují a asi není nic, co bych nějak extrémě postrádal. Prostoru dost a kufr parádní.:potlesk

Trochu nedomyšlený je kapání vody na záda při dešti, po otevření pátých dveří. Tím se ale nemíním zatěžovat, prostě chvilku počkám ( dvě tři vteřinky ), než to nejhorší okape a pohoda. A taky by mohlo bejt kolem řidiče víc odkládacích prostor.

A teď pár závad, které se zatím objevily. Vše bylo vyměněno na záruku a není to nic sásadního, spíš takový drobnosti.

trysky ostřikovačů

přední reproduktory

levé vnější zpětné zrcátko

olejové čidlo

autorádio

Tímto výčet závad končí.:D Takže zatím ťuk, ťuk, ťuk, snad to vydrží.

Takže pokud bych se dnes rozhodoval, klidně bych šel do 508 znova.:super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak mám za sebou první garanční prohlídku za cenu 4.000,- včetně DPH.

V ceně je prohlídka vozu, čištění vzduchového filtru, kabinový filtr, olej INEO + filtr.

Při projíždění počítačů se našla přechodná závada na nějakým čidle náklonu ( nebo zatížení ) vozidla, teď nevím přesně, na zadní nápravě. Takže už je objednáno a proběhne výměna.

Jinak vše v cajku.:super

Zároveň jsem uzavřel servisní smlouvu Optiway Garance na 60 měsíců. Přeci jen nejsou díly za hubičku, tak jsem se rozhodl do toho jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Po dlouhém dohadování mám konečně vyměněná přední světla kvůli třepání za jízdy. :super  Byl to boj, ale povedlo se.

Výměna v rámci prodloužené záruky, takže se mi investice do prodloužení už jen tímto vyplatila. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...