Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 406 coupe


jamall406

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Hele jak máš ten vystřelováýk, tak jak to pak uděláš aby ti to fungovalo na dálkové otevírání...??? myslím tím jako kdyýž mám dálku a vymením klíč jak to spáruju, aby mě to otevíralo přes ten vystřelovák a né přes starej klíč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak máš ten vystřelováýk, tak jak to pak uděláš aby ti to fungovalo na dálkové otevírání...??? myslím tím jako kdyýž mám dálku a vymením klíč jak to spáruju, aby mě to otevíralo přes ten vystřelovák a né přes starej klíč ?

normalně vezměš ten vnitřek ze stareho klíče a daš ho do toho vystřelovacího+imobilizer,nic na tom není ale ja měl ten obal puvodního takovej ten čtyřhranej,a ty budeš mít takovy to vajíčko ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

zdravim mate pravdu plní euro 3 ale nejde to změnit a novy inzerat se my psat nechce,prodavam z duvodu přestěhovaní k rodičum a mít v rodině 3 auta je nesmysl hold někdy plany nejdou tak jak si človek přeje, auto jesem zkusil nabídnout když se neproda tak si ho samozřemě necham je to takovy maly splnění sen.ta cena je takova jaka je vím že tu hudbu nikdo nezaplatí ale je dělana na toto auto a samotna se neproda.stejně už na tom tratím cca 60000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě je to úža kousek, ve fr bys mohl chtít ještě min. o třetinu víc. Tady (v ČR) to auto nikdo neocení. Srovnávat s 407 je mimo, tohle je jiná liga a při troše štěstí se za pár let zhodnotí, což je u 407my myslím vyloučené... Njn. v budoucnu si ještě jedno nejspíš koupím a už teď je mi líto, že to nebude teď a tohle :papa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
brzo chlape... :(

brzo a hlavně nečekaně. umrtí v rodině:( a spousta starostí a placení a na autí nezbíva ale za každou cenu ho prodat nemusim.měl jsem z něho takovou radost ale o auti je postarano to se neboj je naleštení a přikryty v garaži jen nastartovat a vyrazit:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...