Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poloosy - repase trochu obecneji


Dydzej

Recommended Posts

Taky mne ceka vymena poloos a tak jsem trochu projizdel internet a nasel jsem docela dost firem. Tak by mi zajimalo, jak je to s tema repasema. Zjevne se lisi ve zpusobu repasovani - navarovani a vybrouseni, nebo elektroobloukovem nanaseni (coz je pry lepsi), nebo jine (nejsem strojar). Co doporucujete? Mate nejake dobre nebo spatne zkusenosti s firmama co repase delaji?

A jak je to s repasovanyma poloosama, co nabizeji firmy jako Autobenex, ACI, Autokelly? Nabizeji znacky jako SNRA, RCA, RICAM, atd. Ktere jsou dobre a ktere ne?

Jak je to s jejich vydrzi?

Jak to je s tim kdyz vyzaduji kompletni poloosu k repasi, mysli tim cely komplet vcetne homokinetickeho kloubu a manzet, tak jak to vymontuju z auta? A tak to taky zrepasuji a ja to pak dostanu zpatky? Tzn. ze repasuji i ten kloub?

Dydzej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě taky čeká výměna poloos a těch 500 se mi zdá dost málo u nás na severu za to chtěj 3000 a samozřejmě tu starou. Dělaj to výměnným způsobem. Kde najdu ten Autobenex to by mě zajímalo, napiš prosím na va_ruz@volny.cz moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ten Autobenex dneska zkusil a nic moc .... krom toho, ze mi tvrdili, ze na 205 1.4 monoblok jsou leva a prava poloosa stejna tak mi rekli cenu za repasovanou 2700,- + 1000,- zaloha!!!!!!! Pokud nekomu rekli neco jinyho, tak mi reknete kde presne jste to kupovali!!!!!!

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...