Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde klima


Guest r.kill

Recommended Posts

po vcerajsom brazdeni internetu a dnesnom telefonovani som

zohnal cele teleso komplet za 100 eur u novotneho v prasiciach

uz to len namontovat to bude fuska

Neboj nebude to až tak zlé.Za 8 hodín namáš čo robiť.Ja som to robil pred činžákom v pohode.Len bolo trocha teplejšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

cau kluci mam problem,nejde mi klima :( uchazela tak se menila trubka a kompresor a na dilne fungovala ujel sem asi kilometr a prestala jit.tak diagnostika ukazala ze je snimac spatny se vymenil,opet sla po nastartovani a ujel sem zase asi 1km a nejde..nevite jek to resit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, měl bych otázku, zjistil jsem, že mi občas nespíná klima, teď jí používám k odvlhčování v autě, když bylo příjemně jezdil jsem s A/C off. Nyní jsem zjistil, že se občas klima vůbec nesepne, není slyšet cvaknutí spojky kompresoru, sahara se neroztočí a ani otáčky nestoupnou, vše mám v modu AUTO, a nic se nestane ani při sepnutí odpařování předního skla, kdy by kompresor měl sepnout i v nízkých teplotách. Vše se bohužel děje občas, někdy nastartuju a klima hned sepne a někdy vůbec nic. Občas když jedu a auto je úplně "zpocené" tak se stane, že klima sepne, a vše začne fungovat OK, ale pak se třeba stane, že se zase sama odpojí a auto se začne opět potit. Četl jsem zde, že to může být nefunkční saharou, můžu si zajet na DIA , ale vůbec bych se nedivil kdybych tam přijel a vše jelo naprosto v pořádku.

P.S. kompresor se fakt netočí, koukal jsem i na "prostředek" kompresoru, který stojí.

 

Diky za rady. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri nízkych teplotách je nízky tlak v klimatizácii a to bráni zopnutiu klímy,skús trošku doplniť a uvidíš,že pôjde podľa tvojích predstáv.

Príznaky,ktoré popisuješ by odpovedali tejto "závade". :rokerPri nefunkčnej sahare by to nezoplo nikdy , iba že by bola tam závada kontaktu relé - raz zopne raz nie (napr.opálené kontakty).

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nechám jí zkontrolovat a uvidíme, zdá se mi, že to začne fungovat když se ohřeje motor - chladič a tudíž stoupne tlak, ale zase to občas vypadne i při teplém motoru, no nechám zkontrolovat klimu a pak bych se podíval na to relé, mohl bych se ještě zeptat kde ho najdu? 

Ještě otázka: když by byl nízký tlak v klimě tak to asi nesepne ani v režimu "odpařování" předního skla že?

Díky.

Upraveno uživatelem daniel1997
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes byl na doplnění té klimy a prý ten únik nebyl tak velký, asi to teda bude něco elektronického, budu to muset sledovat a asi se mrknu na to relé, pokud se k tomu půjde dostat nějak normálně bez demontáže masky.

Je na dia vidět jestli se sahara nespustila když měla? je možné otestovat všechny snímače které ovládají klimu?

Díky.

20161123_143014.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...