Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde klima


Guest r.kill

Recommended Posts

takže klima fachčí :D byl jsem na doplnění a byla uplně prázdná, žádnou dírku tam nenašli ani jiný problém, takže nechápu kde se to stratilo! mám auto asi 14dní tak kdo ví co s tím předemnou kdo dělal.

mimochodem mi zjistily, že nemám ani olej v servu,takže taky nechápu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dzigi: Já jsem nechával klimu loni na jaře naplnit a letos byla zase úplně prázdná. Nechal jsem ji teda znovu naplnit a jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží. Někde musí být netěsnost, ale bude tak malá, že její odhalení bude asi dost obtížné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrastní látka pomůže i u malého úniku ale někdy není úplně jednoduché to identifikovat. Někdy může barvu strhávat proud zduchu a podobně. Ale je to nejlevnější řešení. Samozřejmě je to prakticky nepoužitelné pokud je prasklina v tělese topení a podobně. Spolehlivější je metoda natlakování dusíkem + příslušný \"čuchometr\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj čuchometr je i na standartní plyn co je v klimatizaci včera jsem to sním kontroloval.:papa

já řeším problém se saharou je uplně vevnitř KO. Klima nejde taky kompresor spíná. ale trubka ta slabá žhavá jak pětník.

post-13779-14109623733662_thumb.jpg

[upravil dne 27/4/12 21:08 od bart.lbc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mike a dzigi staci ze mate malu dierku v chladici, alebo su zle ventily a klima je fuc... moj pripad presne. kamarat ma na to upozornil pred 3 tyzdnami ked som plnil klimu, riskol som to a som tam kde som bol... opat klima nejde. Takze mozem pekne zainvestovat 240 € do chladica noveho + 2 ventily 20 eur a doplnenie 46 eur. parada nie?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved praveze nie, to je ten obchodny duch niekotrych ludi v tomto okoli, pokial si nezozenies a neurobis sam tak ta osklbu o kopu prachov. Chces vediet tie argumenty preco tak vela? :) Vraj ten moj neni klasicky ale je uzsi a preto taka cena :) ziadny autorizovany servis ani nic podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...