Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavuk... ©


Marcel00

Recommended Posts

V 21. 8. 2020 at 12:20, Scratch napsal:

:D se mnnou ted porad jezdi zelena kobylka, mam ji na zrcatku, vzdy se modlim abych ji pri sklapeni neprefiknul :D 

To je ještě dobrý, hlavně aby ti nikam nezalezla :D Mě 3 roky zpátky při výměně žárovky (ta krytka byla dole ani ne minutu) vlezla kobylka do světla.. Abych ji dostal ven musel bych světlo vyndat a vyklepat jí - vzhledem k tomu že bych musel rozebrat předek auta abych světlo vyndal se na to můžu vys... Tak s tím aspoň bavím lidi :D 

IMG_20170909_115648.thumb.jpg.9f0b1a28ec23b1eba857a665b30ba0c2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

někdo ho zaklapl po víčkem při výměně/kontrole žárovky. No skrz víko to ven nešlo, tak našel cestu někde kolem objímky. A pak jsi rozsvítila a usušila ho 😋

Se mi nedávno stalo, že jsem po výměně žárovky nechal ležet víko světla ve žlábku kapoty. Ujel jsem tak cca 400km, všiml jsem si, až když jsem dolíval směs do ostřikovačů. Naštěstí víko nespadlo... Ale to, že se mi tam třeba něco nastěhovalo, to poznám až časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Dnes ráno cestou z práce jsem si v Lbc všiml pasažéra na čelním skle. Vydržel v mírném podřepu rychlosti okolo 130 km/h a za občasného pohybu tykadel celou cestu až do Frýdlantu :super

 

20230919_064346.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě to nedávno sedělo.. za krkem.. sestřelila sem to na @ChouLu.. 😂 a ten to pinknul někam pod stůl.. asi 5 minut nás to pak děsilo z vedlejšího stolu, nakonec to @Milda 25 hodil mimo zahrádku.. fuj.. hnus jeden zelenej.. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...