Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Artinovo 206 - svítící kola + co za podvozek?


artin

Recommended Posts

tyjo, tak to musela být pořádná šupa! Fuj! Vypadá to opravdu hrozivě, tak hlavně že jsi okay.

Koukám, jestli se ti opravy vyplatí (?), už jak se tak vidím z fotek a v poměru kolik jsem dávala já a jak jsem to měla švihlé...

abys nedal za opravy víc jak za druhé auto...

[upravil dne 9/4/12 22:08 od Nanjua]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mustr najdeš na netu :) Jinak oprava 20 tisíc... to je hodně málo, spíš bych počítal tak 25 - 30 ;) Ono se to nezdá ale až se do toho pustíš, tak to bude peněz jak... :) Rozprodáním aspoň něco vyděláš :)

Nanjua měla o dost mín bouchlé a stálo to 25t ..... tohle vidím na podstatně víc aby to bylo zas v top stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: Bral jsem to odhadem, když by si to všechno spáchal doma na koleni :) To by se do těch 30 000 mohl i vejít...možná :)

EDIT: Ale když tak nad tím uvažuju... Před pár lety nám někdo jen lehce odřel celej bok na Toledu a celej levej bok vyšel na 25t. ...tak tohle by vyšlo ještě o dost dráž teda :myslim

[upravil dne 9/4/12 22:13 od Tom_206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Kamik-N

Kristýnka, Tom_206 se hádejte :-) o co chcete, ale já jsem o proti vám V.I.P u něj :D takže dostanete prd :D

že jo Martine :P já věřím že to auto dáš do pořádku ;-) pak složíme zadek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sem psal, dělam v autolakovně.. lak mě opravdu netrápí auto dokážu zakytovat a cele stříknout za cca 10 000kč... ale to bych ted neřešil řešil bych střechu, když ji fiknu na vrakárně tak řekněme že za ni dam 2 000? možná mín. Nove blatníky 600kč kus, nova kapota 1500kč, novej nárazník komplet 2 000, rameno tlumič 2 500kč, čelní sklo na pojistku, zrcátka 2000kč nějaká příprava pod lak aby to nerezlo cca 3 000kč, nějaká blbosti jako chladič, světla . Dostanu se na cenu kolem 20 a auto bude pojizdne. Zbytek se dořeší časem až budou penízky...

Kamík : VIP... trošku tak každopáně sem stebou aspon mluvil v realu :D ale taky doufam že se auto budsloží nebo přeskládá... Zejtra du stejně k doktoru a budu pár dní doma takže stejně nic řešit nebudu moct.. snad potom se to začne hejbat..

JInak otázka bokem... když seženu kastli která je okolo roku 2000 s předpokladem že v tom byl muj motor pujde tam přendat interier? nejsou tam nějake velek rozdíly? nevíte?

[Edited on 9/4/12 21:32 by artin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristýnka, Tom_206 se hádejte :-) o co chcete, ale já jsem o proti vám V.I.P u něj :D takže dostanete prd :D

že jo Martine :P já věřím že to auto dáš do pořádku ;-) pak složíme zadek ;)

Kdopa se Nám to tady probudil;):aut.....by jsi to jen každýmu skládal na zadek, ale skutek utek:aut:aut:cool::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem druhej den doma a marodim... to je horší jak vezení hlava plná myšlenek jak auto vypadá.. ted na něj momentálně prší.. teda auto je zaplachtovane, ale zespodu de na auto pod plachu vlhkost :( už aby byl víkend se nemužu dočkat az to rozeberu.

Mam dotaz.. potřebuju sehnat tlumič a rameno aby auto bylo pojizdne otazka zní... potřebuju ty věci přesně z 1.6 nebo je to uplně jednou , maj všechny motorizace stejnej podvozek? De mi jenom o to, to postavit na kola a aby se to hýbalo... nějaká geometrie a dobré čepy mě nezajímaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...