Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

seznam učastníků rekordu


Recommended Posts

Příště by to chtělo boxera s tím chladícím boxem na střeše pro nákladový prostor a aby auto stálo ve stínu. I když bylo bílé tak to slunko ho stejně pěkně rozhicovalo. :mad:

My jsme si ten Bohoušův (a nejen jeho) výraz ze Dvora dobře pamatovali a tak jsme nalejzali mezi posledníma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já Ti ale Méďo nevyvracím, přehrál jsem si video. Měli jste to hezky zorganizované. Těch 45 min. mi ale přijde trochu moc ne?

Jistě si to tam lidi vzadu taky pěkně vyžrali, ale pak se zavřelo a za 15 vteřin jste lezli ven, jako my teď v Mělníku. Navíc podle vrtev oblečení jste zrovna hice neměli a to mělo taky dost podstatný vliv na čas, si teda myslim.;)

Ale to je přeci všechno jedno, hlavně že se něco povedlo né :super

Zajímalo by mě, jestli jseš si jistý tou jinou velikostí Boxera. Jestli byl v Mělníku opravdu větší, pak tedy jsou podstatně jiné podmínky soutěže a to je pro regulérní rekord myslím rozhodující :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano boxer byl vetsi nez ten ve Dvoře jenže naš rekord překonali v olomouci s větším boxerem no a my si zas vzali o malinko vetsiho boxera.

jinak fotka kola pred a po nalozeni auta v melnice jsou na mem rajčeti

http://travna81.rajce.idnes.cz/36.srazpeuclubupetr

rozdil v nakladani a casu byl hlavne ten ze nasemu komisari stacilo jen carkovat kdezto ve dvore se psali jmena a data narozeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Medvěd: \"Domnívám se, že cesta k dalšímu pokoření stávajícího rekordu není určitě nemožná\".

Domnívám se že je, ale všichni pokořitélé rekordu by museli zaujmout horizontální polohu (typ sardinky) Ovšem těch úplně na spodu by mi opravdu bylo líto.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...