Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Nová" 308 SW a problém s WIP NAV


HaVe

Recommended Posts

Zdravím,

no tak už máme značky na naší 308 sw, tmavě šedá, celkem slušná výbava. 2009, najeto něco přes 43 000 km

Rád bych se zeptal na pár „drobností“...

1) WIP NAV

a. máme tu jednoducho verzi, a problém – ten se týká to, že MODE nám umožní jen přeskakování mezi radiem a navigací a počítač vidím jen mezi budíky...

b. nedaří se mi synchronizovat telefon, byť se připojí a volání je bezproblémové – mám Nokii C3

c. MP3 s telefonu to nechce přehrávat – i když, když jednou končil hovor na zlomek sekundy tam skočil zvuk z mp3 přehrávané v té době telefonem...

d. tlačítko pod volantem na překlikávání funkcí taky nedělá to, co by mělo...

Může to být něčím jako firmware? Verzi mám rneg_D_R20ter_r20.07?

Může mít na to vliv skutečnost, že SD s navigací není původní, ale dokupované, protože původní bylo odcizené?

2) náplně do osvěžovače – máme ho integrovaný, tak jsem se chtěl zeptat, kde se dají sehnat náplně, jak při té ceně co tu byla někde uvedená dlouho vydrží apod., prostě zkušenosti

Díky moc!

HV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

od konce. Náplně se dají koupit v Peugeotu, výdrž je podle mého v řádu několika měsíců podle toho jak hodně je to otevřené. Na výběr je několik vůní.

Pokud máš displej mezi budíky palubní počítač běhá jen tam a ne na dsipleji navigace.

Promaž spárované telefony jen na svoje a pak zkus spárovat nějaký hloupý mobil. Pokud synchronizace proběhne OK, pak hledej SW do mobilu - problém je v něm.

Co dělá tlačítko pod volantem? Na vstup do telefonu nebo na zavěšení ho musíš podržet pár vteřin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...