Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubovka - vrzganie


Lubos77

Recommended Posts

Ahojte,

odvtedy ako som kupil 306, je to uz 4 roky a stale mi to povrzgava. Hlavne ak to zacne kurit, popripade v lete pri zapnutej klime to zacne pukat. Dlho som nevedel odkial ide to pukanie, prednedavnom som to trochu odsledoval a praska to od tych troch uchytova pod sklom, kde je upevneny vrch palubovky. Skusil som dotiahnut matice kolko sa dalo, vrzganie na chvilku zoslablo, ale uz to puka znovu dost.

Len ma napadlo, ci by nepomohlo celu palubku uvolnit a pod tie 3 uchyty dat nejaku pruznu, alebo plastovu podlozku... ??

myslite ze ju treba uplne demontovat, alebo staci len uvolnit na ten kusok a nieco medzi to strcit ???

Praskanie mi lezie na nervy....

306XS HDi 1999 3D

[upravil dne 14.3.2012 12:59 od Lubos77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to tak pozeram, starsie temy ohladom demontaze palubky, moze tam vrzgat/pukat aj nieco ine okrem tych 3 vrchnych uchytov ? Nejake plastove vedenie vzduchu ?

nemal som to este rozobrate, tak sa pytam tych co uz to mali dolu, z akych materialov to je, nakolko to najviac puka pri zmene teploty vzduchu z kurenia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...