Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kúpa novej 308čky.


Mahel

Recommended Posts

Nazdar tak nastal čas vymeniť moju staru 306(1998) za niečo mladšie. Na 306 to už žere olej asi začína aj vodu a celý motor dost klepe, pri brzdeny trace celím autom takže oprava sa už asi neoplatí.

Takže premíšlam nad P308. Viete mi poradit na čo si dat pozor pri tomto aute ake s ním máte skusenosti atď. Dakujem.

Konkretne premíšlam nad týmto.

http://www.aaaauto.sk/sk/peugeot-308/car.html?id=2258451&make=92&model=1840

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAA podle mě není problém--když si vezmeš někoho, kdo ty 308 zná...,třeba si ho vyber v autorizáku--za litr půjde snad každý;), taky si nech nejprve v klidu ukázat všechny doklady a pečlivě je prostuduj, je to poměrně nové auto, takže bys měl o něm zjistit hodně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovorím že všetky autá v AAA sú na figu ale po mojích bohatých skúsenostiach by som sa tomuto autobazáru vyhol veeeeeľkou okľukou. Pre istotu.

Len mi niečo je divné na tom aute. Odfotená je slovenská servisná knižka, auto má tempomat, dvojzónovú automatickú klímu a nemá predné hmlovky, ktoré keď dobre viem sa dávali do všetkých 308čiek predávaných na Slovensku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tempomat je dorabany a navyse si myslim ze je to nejaka social edicia...

to auto ale stoji 8.600€ aby si bol v obraze. Cena 7100 plati len ked ho budes brat na splatky a v konecnom dosledku zaplatis

mozno aj 9.000€.

Auto ma uz druheho majitela a to si myslim ze v priebehu 2 rokov ak neratam rok 2012 sa mi zda dost rychla zmena.

urcite ide o dovoz.

pozri napriklad tu: http://peugeot.certifikovane.sk/vsetky-vozidla/car/CAR_SINGLE/peugeot-308-confort-pack-14/

alebo diesel

http://peugeot.certifikovane.sk/vsetky-vozidla/car/CAR_SINGLE/peugeot-308-sw-premium-2/

netvrdim aby si ho bral, ale na porovnanie sa realne zamysli a vid tie rozdiely.

tu vyssie ako kolegovia pisali ze divne ze nema hmlovky, je viac nez podozrive...

urcite sa mozes viac spolahnut na takehoto predajcu peugeot SK. vybava je lepsia a mas to so serioznou zarukou.

Zaruke typu AAA by som moc neveril, ked pride na lamanie chleba tak s tebou vykluckuju.

staci si dat do google: \"skusenosti aaa\"

viac nemam co dodat, takychto tem je tu mraky... :papa

[upravil dne 13/3/12 20:56 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí byť dorábaný tempomat a ani social edícia to nie je.

Videl som už veľa áut vo vysokých výbavách zvonku ktoré predné hmlovky nemali.

Zo stránky AAA: \"Kúpené nové na Slovensku\".

Preto má kontrolu originality že?

\"Garážované\"

Odborníci z AAA bystrým okom zistili, že to auto bolo v zahraničí garážované. Gratulujem.

Ako som písal, okolo AAA veeeeľkou obkľukou.

Krásne reči okolo a pritom človek častokrát kupuje nejaký blud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, toto téma není o tom, jestli koupit v AAA nebo né, osobně jsem tam koupil (nebo pomohl koupit) pár aut a nikdy nebyl problém, samozřejmě je nejlepší koupit u zastoupení značky, od jednoho majitele atd., ale ta auta stojí taky více...,nejdůležitější je kupovat s někým, kdo ten typ auta zná a denně s nima v práci zápasí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně jsem kupoval auto v AAA jen jednou a to vzhledem k tomu, že maj pobočku v Kolíně a navíc jsem potřeboval nutně auto kvůli bouračce... Nikdy víc tam... prodat jim auto je dobrá věc, toho jsem i využil ale koupit NIKDY!!! Radši bych se podíval na soukromé inzerce a nebo přímo do autosalonu Peugeot ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...