Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake pneu na 17 kola


Jaroslav Čapek

Recommended Posts

vyska pneu z hladiska obvodu kolesa co ma velky vplyv na presnost udajov tacho, pc atd...nestaci,

to je percentualne odvodene od sirky pneu...

pozri tu: Prevodová kalkulačka diskov a pneumatík a hned sa dozvies rozdiely medzi vyrobcom stanovenym rozmerom a tebou zamyslanym...

riesit legalnost sa tu asi je zbytocne bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal čakom, širší a vyšší bych tam určitě nedával, máš šířku disku 7, což je na pneu širokou 235 už moc a výška 55 z 235 je taky hodně, už by ti to někde dřelo.....já mám na disku 7,5x17 pneu 225/45 17. A taky na tý šířce a výšce záleží jaký výrobce těch pneu to je, taky se to liší konstrukcí pneu, třeba michelin 225 má styčnou plochu pneu/povrch stejnou jako dunlop 205

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.vltava2009.cz/shops/7022/html/pneumatiky.htm Mrkni se na odkaz: simulátor alternativního obutí v dolní části stránky (spočítá ti alternaticní pneu).

Jinak já mám 2.0 Coupé, standartní pneu: 205/60 R15 (v TP). Nicméně v létě jezdím na 205/55 R16 a na zimu mám 195/65R15.

Coupé 3.0 V6 má v TP jako standartní pneu tuším 215/55 R16. Cokoliv širšího nemá moc smysl. Zvedá se spotřeba, riziko aquaplanningu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...