Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojkovy spinac 2.0HDi (66kw)


aughostino

Recommended Posts

pani, mam taky problem, jedna sa o P 307 motor RHY zacal mi cvakat spojkovy spinac po vytlaceni a pusteni spojky, chcel by som ho vymenit, lebo zacala blbnut aj spojka, akokeby zaberala dost neskoro, priklad: ked sa rozbieham na jednotke, musim ho viac vytocit do otacok, aby motor nezhasol.

pozeram autokelly, ale nemaju ho na sklade... viete mi prosim poradit, kde by sa dal zohnat? pripadne su s brzdovym spinacom zamenne? ze by som ich na skusku vymenil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nemýlím, je tam spínač jen kvůli tempomatu. Spojka ti odchází z jiného důvodu. Mohlo se stát, že díky sjeté spojce se změnil krok pedálu a následne to něco provedlo spínači. Osobně bych ho neřešil, případně vyhodil ven, aby necvakal. Spojku jsem dělal v létě a na ovládání rozhodně nic elektronického není.

Pokud se v něčem pletu, ať mě zkušenější opraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém s cvakáním spojkového pedálu při uvolnění ale nemá to nic společného se spínačem,ale s pružinou která ti vrací pedál zpátky do horní polohy.Přužina tam sedí v takovým blbým místě, že se vždycky napne a pak přeskočí přes plast který je pod ní.Bez rozebírání zkus tou pružinou otočit kolem své osy.Pootoč a vyzkoušej, pootoč a vyzkoušej ... Určitě ti to pomůže;) A s tím vytáčení do otáček aby ti nezdechnul motor,zkus tam dát na rozjezd jedničku místo trojky:D

[upravil dne 17/3/12 12:39 od petan307SW]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...