Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

400kc za par minut prace


VincentCZE

Recommended Posts

Mám u ZUNA, takhle akce je tam asi 3-4 měsíce...Je to omezený částskou 15000Kč (tudíž pozvat můžeš až 50přátel/kamarádů). Funguje to tak, že při zakládání účtu se tam zadá emailová adresa stávajícího klienta.

Měl jsem u komerčky a moje trpělivost došla, když jsem platil za měsíc asi 50Kč - a to jsem s účtem nic nedělal, jenom mi tam chodili peníze...

U ZUNA se neplatí u základního účtu nic krom výběru z bankomatu (tuším, že 18Kč/výběr). Další nevýhoda je, že běžný účet není úročen...Ovšem k běžnému účtu člověk má automaticky spořící, který je úročen 2%/DEN!, takže do částky 127 500 Kč odpadá placení daně (denní úrok menší než 7Kč). Peníze mezi běžným a spořícím účtem se přehazují okamžitě...Takže jedině je problém, když máte všechny peníze na spořícím a chcete platit - to nejde...Ale v dnešní době mobilního internetu není problém si v obchodě prachy převézt ze spořícího na běžný.

Kdyby někdo chtěl zakládat, tak klidně můžu taky doporučit (SZ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

U ZUNA ...je úročen 2%/DEN!

nesplet jsi se trosku v nejakem tom radu? :D

:D

Taku banku beriem :D To ked tam vlozim 10 tis. Eur, tak denne mám 100 Eur urok, a za mesiac to sou 3 tisice :D Idem dat do prace vypoved :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K teme. Je to uplne normalne, a nic by som za tym nehladal. U nas na SK za to ponukaju 10 Eur ...

Osobne si myslim, ze ludi, ako je zakladatel tohoto vlakna je velmi malo ... Takze banku to moze stat par tisic. Inak ked takto zakladatel vlakna prehovori 10 ludi, tak dostane 3 tis. kč, ale s tych 10 možno 2-3 ja zostanu ... :) Podla mna to je zaujimavy efekt ... Aj tu vo vlakne pisu uz ludia, ze by to mozno skusili, lebo maju vysoke poplatky :) Urcite percento uspesnosti tam bude ...

V kazdom pripade nemam rad ONLINE banky bez pobočiek, kde v pripade problemu sa musim hadat s nejakou telefonistkou ... Radši si tech par eur za vedenie uctu zaplatim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Mám taky účty u Fio, ING, Zuno a nezaplatil jsem ani korunu na poplatcích.

Stačí jen používat internetové bankovnictví.

Skvělé je Fio - 60+ poboček, 200+ bankomatů, všechno zdarma včetně výběru hotovosti na přepážce a z bankomatu a dokonce plateb česko-slovensko (automaticky získáváte účet česko-slovenský (mění se jen kód banky za lomítkem))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...