Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

400kc za par minut prace


VincentCZE

Recommended Posts

Nejsou... ono, to, že prohlásíme, že problém neexistuje ještě neznamená, že reálně neexistuje. Nejsem ani reklamní odborník, ale tohle mi jako reklama nepřijde. Bych docela chtěl vidět účetnictví tý baňky.. hehehehe... Mimochodem.. hledání možných problémů je první krok v prevenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná banka peníze nedává na hromadu. Každá banka je investuje a když má ty správný lidi na správnejch místech, tak je investuje dubře = se ziskem.

Čili má z čeho platit lidem tyhle bonusy. Tady rozhodně nejde o letadlo. Částka na úroky taky vzniká právě v investicích, přeci by nevzali někomu 100,-, aby ji druhýmu dali na úrocích to je kapičku blbost ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod pojmem investice si teda představuju něco docela jiného. Ta má produkovat zisk sama o sobě. Vyplácení zákazníkům nějakou částku ovšem není investicí. To ani nazvat neumím... Investice předpokládá jistotu návratnosti. U tohoto systému o jistotě mluvit rozhodně nelze. Kdyby totiž všichni postupovali tak, jak tu někdo nabízí, pak je celý systém čistě ztrátový. Takto investice nevypadá. Takhle fungovaly kampeličky, než zkrachovaly. A to nikomu nic nevyplácely, jen měly nesmyslně postavené úroky a to ještě do plusu. Ale když se nám něco nehodí do krámu, tak si na to raději nepamatujeme, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Českej člověk prostě na tohle slyší, už od dob Koženýho a 10 tis. za kuponovou knížku si někteří pamatujeme, že tohle funguje. U mě sice né, ale to není podstatný :papa Jinak samozřejmě je obezřetnost na místě, nicméně já mám pro výběr banky jiná kritéria než posuzovat to jak nabírají zákazníky.

Kdyby ta banka roznesla letáky do schránek tak by to bylo OK? To by na tom tratila daleko víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod pojmem investice si teda představuju něco docela jiného. Ta má produkovat zisk sama o sobě. Vyplácení zákazníkům nějakou částku ovšem není investicí. To ani nazvat neumím... Investice předpokládá jistotu návratnosti. U tohoto systému o jistotě mluvit rozhodně nelze. Kdyby totiž všichni postupovali tak, jak tu někdo nabízí, pak je celý systém čistě ztrátový. Takto investice nevypadá. Takhle fungovaly kampeličky, než zkrachovaly. A to nikomu nic nevyplácely, jen měly nesmyslně postavené úroky a to ještě do plusu. Ale když se nám něco nehodí do krámu, tak si na to raději nepamatujeme, že.

Ty bys mě rozesmál, myslíš si snad že banka považuje vyplácení nějakých bonusů klientům az investici?

Tyhle bonusy jsou jen rekalma v jinym kabátě.

Skutečný investice se odehrávají takovym způsobem o kterym my tady nemáme ani páru. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod pojmem investice si teda představuju něco docela jiného. Ta má produkovat zisk sama o sobě. Vyplácení zákazníkům nějakou částku ovšem není investicí. To ani nazvat neumím... Investice předpokládá jistotu návratnosti. U tohoto systému o jistotě mluvit rozhodně nelze. Kdyby totiž všichni postupovali tak, jak tu někdo nabízí, pak je celý systém čistě ztrátový. Takto investice nevypadá. Takhle fungovaly kampeličky, než zkrachovaly. A to nikomu nic nevyplácely, jen měly nesmyslně postavené úroky a to ještě do plusu. Ale když se nám něco nehodí do krámu, tak si na to raději nepamatujeme, že.

Ty bys mě rozesmál, myslíš si snad že banka považuje vyplácení nějakých bonusů klientům az investici?

Tyhle bonusy jsou jen rekalma v jinym kabátě.

Skutečný investice se odehrávají takovym způsobem o kterym my tady nemáme ani páru. :D

pak je to pračka peněz??? Nevím.. ale bonusy se taky dělaj jinak. No nic.. Mě je to jedno... Prostě si o tomhle myslím svý a podporovat to budu až tehdy, až to budem platit všichni společně prostřednicvím státního rozpočtu ze zákona. A to ne protože bych to chtěl, ale protože když se takhle budem chovat všichni, tak nás to pak ještě víc bude muset zaplatit... Tohle je přesně cesta do pekel. A já po ní teda fakt jít s davem nehodlám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná pračka peněz, každá banka obchoduje na různých burzách a s různejma akciema.

Pračky peněz mají podvodníci. Typuju že když někdo chce získat licenci pro provozování banky, tak musí mít za prdelí částku, která má o dost víc nul, než je číslo šest. (tady pomiňme kde je vzal).

Takže i reklama v řádu statisíců pro ně nemůže být nějaký zásadní problém, notabene když někomu daj 300,- a ten si u nich založí účet a měsíčně tam proleje 300 000,- už to je pro ně výnos.

Taky jsem svůj firemní účet u KB zrušil a převedl k FIO bance z důvodů že jsem KB měsíčně sypal 800,- až 1200,-.

A to jsi měl vidět toho bankéře jak hned nabízel ceny daleko pod půlkou toho co tady uvádím když jsem mu podával výpověď.

Byl jsem pro ně prostě dobrej klient, zterýmu přes účet tekly peníze s kterýma oni mohli disponovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim.. Systém, který maj je potenciálně silně nebezpečný. Bez ohledu na burzu. Řeknu tu jinak: Kam by taková banka přišla, kdyby se takhle choval KAŽDÝ střadatel? To by to asi nazvala těžko reklamou. A pak se budem divi, jak v novinách budem číst, jak to bylo chytře vytunelováno...

Srovnáváš tu poplatky klientů s tím, co banka vyplácí? To je poněkud nebe a dudy, ne? Další můj dotaz bude, jak můžou disponovat s penězy, který vyplatěj potenciálnímu klientovi, kterej si u nich neuloží ani korunu?

Jediný, co mě napadá je to, že jde čistě o to, že mezi vyplacení náborového příspěvku a příjmem oné stokoruny je jistý čas, po který s tím oni mohou něco málo podniknout. Leč i tak mi to přijde jako těžký nepoměr. Zisk víc, než 400%??? Divný. Pak ještě druhá možnost... ten příspěvek vyúčtují, leč po onu dobu nevyplatí, byť jeden den. Na tom už se něco trhnout dá.. Jakoby půjčili sami sobě. Střadatel je jen zástěrka... No... to mi přijde jako ještě větší svinstvo. Ne vůči jednotlivcům. Ale vůči společnosti. Na ty to dolehne později prostřednictvím státu...

Ale dost... už na tohle reagovat fakt nebudu. Mě to nikdo věcně ekonomicky nevysvětlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady vůbec nejde o ty poplatky - oni by mi klidně slevili na míň než polovičku.

Tady šlo o to, abych tam účet zachoval a měsíčně přes něj protekly nějaký peníze. Určitě pro ně je zajímavější, když tam proteče měsíčně milion, než když tam proteče dvacet tisíc. (cifry jsem si vymyslel).

Další věc je to video od Sagica - půjčka je pro banku taky ohromnej kšeft, já si tam uložím 100,- oni daj 1% úrok, druhej si tam tu stovku půjčí a už má úrok 11%. Každej člověk co u nich má účet je potenciální klient na úvěr.

Ale jo otočila se debata jinam kašlem na to, prostě kdo chce tak si to zkusí kdo nechce nezkusí.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zacatku je proste potreba mit nejaky objem zakazniku, jedno jestli aktivnich nebo ne. A pocitam, ze pokud si nekdo ten ucet zalozi, tak se mu nebude chtit jit do baky ho zase rusit hned jak mu prijdou prvni penize. Na to je to jeste pomerne levna reklama... minimalne tady uz si to precetlo spousta lidi co driv ani nevedeli co je Zuno :D

Me by ale ta castka za to papirovani nestala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kvůli pár stovkám bych to taky nedělal, ale už delší dobu mě štve česká spořitelna s jejich poplatky, kde platím za vedení výhodného účtu 45kč měsíčně a z toho je výhodné akorát tak jeden nebo dva výběry zdarma. Peníze sice nevybírám po malých částkách a dva výběry mi za měsíc bohatě stačí k vybrání výplaty. Ale často přes servis24 dobíjím kredit, provádím platby za zboží z aukra nebo za paušál přítelkyni atd.... Takže celkově za měsíc na poplatcích zaplatím od 100 do 150 kč, což se mi zdá pořád hodně a když sem byl na spořitelně zeptat se, zda by nebyla levnější varianta běžného účtu třeba jenom kvůli tomu, že kartou nikdy neplatím (ať je to výhodné jak chce, tak se mi otevírá v hypernově kudla v kapse když tam věčně někdo předemnou vyťukává pin na desátý pokus), ale jediné co mi nabídli na úsporu poplatků bylo čtvrtletní doručování výpisů u účtu místo měsíčních, což mi ušetřilo asi 8kč měsíčně. Takže když to shrnu, sere mě placení vysokých poplatků bance za to, že jim svěřuju svoje peníze, přičemž úrok z vkladu je pár haléřů měsíčně, pár korun ročně, zato 1500 ročně za poplatky mi připadá dost. Mám ale na druhou stranu i strach z bank, které slibují všechno zdarma, navíc někdy třeba ani nikde nenajdu, jestli mají možnost internetového bankovnictví. Nerad bych přecházel víckrat z banky do banky, protože je s tím spojená práce s nahlášováním jiného čísla účtu. U koho teda máte účet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u Komerční banky. Poplatky neplatím žádné, jen za výběr z bankomatu, ale za každou platbu u obchodníka mi zase vrátí poplatek za výběr z bankomatu. A protože průměrně vybírám tak 1x za dva měsíce a u obchodníků platím v průměru tak 25x za měsíc, tak mě ten poplatek za bankomat nevadí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...