Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradna a propočet pojistného... ALLIANZ a jejich slevy!


skuci

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Mě to poskočilo oproti loňsku z 2450,- na 2570,-. Mám to včetně skel. To řešit nebudu a pojedu dál.

Loni po mě chtěli nějakých 3200,-, tak jsem dal výpověď a u tý samý pojišťovny udělal novou smlouvu o nějakých 700,- laciněji za stejných podmínek. To prostě jednomu hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Čau, trošku aktualizuji toto téma... Rozmohl se nám tu takový malý nešvar ohledně slev. Poslední dobou jsem dělal dost pojištění od Allianz, kdy se i ukončovali stávající smlouvy v rámci 2 měsíční lhůty.
Poradcům na pobočkách se nechtějí dávat slevy! Já je dávám v plné výši, jsem levnější a jim se to nelíbí.

I zde na klubu jsem dělal pár nabídek a smluv u Allianz, kdy pak byla rozprava s pobočkou ohledně ceny.

Pokud máte smlouvu u Allianz, kde se blíží konec výročí, nebo je to nová smlouva, klidně ji pošlete a přepočítáme to klidně jen u té Allianz a ušetříme nějakou 🦆🪙🫰 KONEC HLÁŠENÍ 

AZ_Logo_Twitter_438x220px.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • skuci changed the title to Poradna a propočet pojistného... ALLIANZ a jejich slevy!
před 20 hodinami, davidse napsal:

Mě zvedla ČPP pojistku auta o 500 kč, mám kompletní pojistku proti krádež, živelným pohromám, přední sklo a budu platit 9900 kč

hele bez bližších údajů nejsem schopen ti říct, zda je to dobrá cena nebo ne, je tam spousta proměnných. Jestli to chceš porovnat, tak mi tu smlouvu pošli na mail lukas@lukaskucera.eu a mrknu se na to a pak to budeš vidět i z druhý strany

 

před 19 hodinami, Charlie 1 napsal:

To mě ze 2100 na 3600Kc s asistenci bez limitu🤮, tak jsem tam zavolal a je to asi za 2300 Kč i s karou do 750kg

blbý je, že Allianz dříve neměla balíčky a dnes už bezlimit nejde sjednat, takže je to složitější!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...