Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Odpojená koncovka s 3 káblami pri motore


Mathush

Recommended Posts

Zdravím, dnes pri výmene poistiek som si všimol voľne vysiaceho kábla v motorovom priestore na strane vodiča, ktorý pokračuje smerom pod baterku, kde pokračuje do hrubšieho zväzku. Problém je v tom, že nie je nikam zapojená, a neviem, kam by mohla patriť. Pridávam foto, ak by niekto vedel poradiť, bol by som veľmi vďačný. A ďalej by som sa chcel spýtať, v poistkovej skrinke v motorovom priestore mi stále roztrhne jednu a tú istú poistku, je to v hornom rade, tretia zľava, 10A. Nefunguje mi displey nad kúrením, ale nie som si istý, či tá poistka patrí k nemu. Vopred ďakujem za rady :)

post-37233-14109622750598_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že 66kW nemá intercooler viem, ale vďaka za upozornenie. Pýtam sa kvôli tomu, lebo v poslednej dobe mám problém s elektrikou zrejme, bol som na dia, vypísala chybu snímača plyn. pedála a vá vzduchu, vymenili sme teda, po dvoch dňoch zrazu voľnobeh 1100 otáčok, na neutrál aj pri jazde max otáčky sú cca 2200 a ďalej ani ťuk. Nasledovala znova dia, vypísal škrtiacu klapku v dráhe 1. Tak sme vymenili snímač plynu z iného funkčného auta a bez zmeny. V servise mi bolo oznámené, že zrejme chyba v kabeláži. Bolo to tam vyše 2 týždňov, no nič s ním neurobili, tak som auto vzal domov, u som dostal odporučenie od známeho na dobrého elektrkára, ale za svojpomocné skontrolovanie kabeláže, aspoň vizuálne nič nedám. Auto máme cez 3 a 1/2 roka, ale tej koncovky som si nikdy nevšimol preto sa pýtam... viete ako, topiaci sa slamky chytá... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...