Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Clarion a výstup remote


zudy

Recommended Posts

Zdravim. Mam takovej dost pitomej problem. Jde o to, že jsem si do kufru postavil sub natahal dráty dopředu prostě vše šlo, jak jsem si plánoval, ale to do té doby, kdy jsem chtěl připojit kabel ze zesu (remote) do autorádia (původní clarion). Někde jsem tu našel v jednom vláknu zapojení a říkal jsem si, že nejlogičtější by bylo, kdyby to byl kablík +příslušenství.... Jenže když jsem ho měřil voltmetrem, tak jsem jak při zaplém rádiu tak vyplém rádiu naměřil proti zemi stále 12V :myslim ..... Neřešil jste už někdo tenhle problém ??? Jako napadlo mě to zapojit normálně přes vypínač na 12V ale to mi připadá dost debilní... Díky

[upravil dne 12/3/12 23:00 od zudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem znovu vyndal rádio, abych se podíval na ty kablíky. Hledal jsem na napájecím kabelu a pravděpodobně to co jsem našel těch + příslušenství tak bylo napájení když je nastartováno.... Jinak viz na fotce. Bohužel to asi fakt remote nemá no :(

[upravil dne 14/3/12 22:17 od zudy]

post-41248-14109622759479_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho na rádiu nemám taky, mám to napojený na klíček :)

Jakože vůbec ani na tom pinu 5 ? Páč to by mě docela sralo :D na klíček mě taky napadlo, ale asi by mě vadilo, že musim mít zaplej klíček :D..... Pak mě ještě napadlo že bych si to teoreticky mohl vytáhnout z podsvícení displeje co je u palubního počítače. Přes nějakej tranzistor atd..... :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

vyřešil si to teda nějak? mi se to nechce zrovna mit napojeny na klicek aby mi zesak sel jen pri zaplem klicku a na osvetleni palubky je to taky dost nesikovny aby mi to hralo jen pri zaplych svetlech...... mam taky origo clarion a musi to prece nejak jit aby se to zaplo s radiem....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem se v tom hrabal a remote to radio nemá, jako přijatelná možnost mě napadla ta že bych to napíchl na osvětlení displaye od radia, zapinalo by se to hezky s radiem, jenze na zarovky to napichnout nejde a bylo by to hrozne prasacke reseni, napichnout se na napajeci kablik ze svazku by slo ale musel bych presne vedet ktery to je nez bych se na neho napich, nemuzu si rozkuchat cely svazek, to uz by nikdo nedal dohromady tak nevim co ted :myslim jak se nase*u tak to napichnu normalne na napajeci proud z radia a potahnu to pres vypinac ktery budu muset porad vypinat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...