Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání palubního počítače?


Badzik

Recommended Posts

Čo tým myslíš skúšal som všetky páčky a tlačítka...to si tie páčky aj menil?

PP buď máš alebo nemáš, ak ho nemáš tak je možné, že bude treba vymeniť celé páčky a hlavne nakonfigurovať počítač cez dia (aj displej) aby to všetko fungovalo....

Myslím, že o PP je tu na fóre popísaného dosť tak prečo nepoužiť hľadanie:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a keď ho tam máš tak na pravej páčke (stierače) by na konci malo byť funkčné tlačítko ktoré sa tlačí smerom k volantu a je tam aj šípka, verzie bez PP toto tlačítko obyčajne vôbec nemajú;)

alebo ešte inak, ak prepínaš hodnoty, ktoré sa nastavujú na multifunkčnom displeji (tlačítko na displeji) tak okrem jazyka, dátumu a času musí naskočiť aj voľba km/míle v prípade, že displej je aktivovaný na fnc PP:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, už jste někdo přišel jaký kablíky rozchoděj PC. Koukal jsem na odkaz od Daňčáka, pak jsem rozdělal spodní kryta koukal na svorkovnice a jsou jiný. Logicky se to dalo čekat, jinej model jiný svorkovnice. Bohužel je pro mě el. zapojení španělská vesnice, takže jsem s velkým povzdechm kryt zase zadělal. Snad někdo z vás na to příjde:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím, má s tím někdo zkušenosti? Také bych chtěl do své 307 dodělat palubní PC. Ale když jsem volal do několika servisů, tak netušili, co chci a dát asi 500 kč za to, že se na to kouknou a nebudou tušit, to se mi moc nechce. Ani páčky jsem zatím neměnil dokud nebudu mít jistotu, že to jde.

 

Případně někdo s diagnostikou poblíž Rožnova pod Radhoštěm nebo okolí Mikulova na Moravě (víkendy), kdo by to uměl nebo se na to věděl kouknout za symbolickou částku? 

 

Díky

Upraveno uživatelem zavovi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem byl u jednoho známého na diagnostice, aby jsme zkusili povolit ten palubní počítač, ale nenašli jsme to tam nikde. Bylo tam třeba i povolení tempomatu a tak, takže to asi nebude diagnostikou, ale autem. Mám pravdu? Tak to do toho auta nepůjde? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce sa mi veriť, že existuje 307čka do ktorej by to nešlo, no mimochodom pýtaš si tu rady a ani nenapíšeš aké auto riešiš, tj. typ, r.v., motor, prípadne podľa otázky aj iné detaily ako napr. v tomto prípade výrobcu prepínacích pačiek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o rv 2001, 1.6 16V, páčky ještě nemám, koupím pouze v případě, že to půjde zapnout. Byl bych rád, kdyby to šlo. I displej mám 3-řádkový, se kterým by neměl být problém. Bohužel autorádio mám pouze kazetové, ale to doufám, že by na to nemělo mít vliv. I když displej ovládá právě to rádio, jak jsem se dočetl. 

 

Budu rád, za jakoukoliv radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to kamarád musel zapnout přes dia a pak sem musel vyměnit páčky a rovnou mi povolil tempomat a maká to. ale já mam hadi jestli to pujde u benzínu nevim. prvně bych to asi nechal napíchnout ale musí to byt peugeot diagnostika. já mám v práci delphi a tou se nikam nedostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez dia na peugeot je to iba strata času, rok výroby 2001 je myslím počiatok výroby takže by teoreticky mohli existovať kusy bez PP, prakticky ale o takom prípade neviem, moja 2002jka po napojení na dia (čína, ale peugeot) bez problémov do 5 minút všetko potrebné aktivované, položky v menu tam už musia byť iba ich treba zmeniť na aktivované, najlepšie je zájsť za niekým, kto už to robil aby bola istota či ten PP je v tom aute vôbec možný.

 

výmena prepínacích páčiek nie je nutná, ak by boli vybehané a robili by problémy ( u starších kusov celkom bežné ) tak by som uvažoval o výmene za nové, ak sú v pohode tak tlačítko sa dá "dobastliť" podľa toho aký je výrobca, vnútri sú rôzne, pozor ale pri zháňaní nových sa nedá objednávať podľa VIN čísla, to by sme mali zase tie isté bez tlačítka PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...