Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatný chod motoru...


campos

Recommended Posts

No uvidíme v pátek.Auto dám do servisu,kde se mi na to podívají a řeknou mi co a jak.Pokud se to potvrdí a budou to vstřiky,tak budu řešit co dál.Na cenu nových jsem koukal.Peugeot 15 tisíc za jeden a třeba Auto Kelly kolem 8000 tisíc za jeden.Takže paráda a nový vstřiky se zamítají.No a jak jsi to misel diesel servis??Tam je zrepasují nebo jak??Kolik vyjde taková oprava vstřiků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dnes jsem si dovezl auto z opravy po výměně vstřiků.Člověk by ani nevěřil jaká je to změna.Motor běží krásně a už žádné škubání.Tak teď pojezdím a uvidíme co ta spotřeba,zda půjde po výměně vstřiků dolů.

No ale aby to nebylo málo,tak se mi zase zdá,že mi něco píská na levé straně motoru jak je alternátor,vodní pumpa,rozvody,řemen atd...

Nevíte někdo co by mohlo vydávat takový pískavý zvuk???

Děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam problem s nepravidelným chodom motora (ako keby som pridaval a uberal plyn) nad 3000 ot/min :myslim Je to poznat len na volnobeh, za jazdy sa mi zda, ze ten motor slabsie taha. dia neukazuje momentalne nic - posledno zavada bola nieco ako \"zhodna teplota na lambde pred aj za katalizatorom\". A este nejako viac dymi ked to vytocim nad tych 3000 ot/min :nevim (FAP aj EGR tam mam). Kazdu chvilu sa mi bude podla dia regenerovat FAP može to byť tým?

Ked pridavam pomali plyn a pri urcitych otackach sa zapne pomocny piest na vysokotlakovom cerpadle tak to s autom cukne - to je len nejaky silenblok alebo ani to nie je v poriadku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...