Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rady a tipy


Recommended Posts

Řekněme to tak, že si člověk např. rozhodne pojistit auto třeba 2.7. na havarijní pojištění a asistenci, 10.7. odjíždí na dovolenou. Vrátí se a zjistí, že pojistit auto si byl nesmysl a pojištění zruší koncem července, zaplatí bohužel poměrnou část pojištění za rok a pojištění zruší v zákonné lhůtě do 2měs. od počátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazec. Připomíná mi to, jak si lidi koupí na internetu foťák, kameru,... a v zákonné lhůtě ho do 14 dnů vrátí (když se vrátí z dovolené). Tady alespoň zaplatíš ten měsíc, takže to nemusí být takový morální problém.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Používám epojisteni. Vždy s chci hovor s makléřem, neberu to nejlevnější co vyjede na stránce. Mám sepsáno co chci a s makléřem na drátě pak porovnáváme nabídky.  Nakonec posílají návrh emailem a poštou, nikdy nekývnu po telefonu, že je to definitivní.

S cenou se dostávám podstatně níž, než je nabídka místních zastoupení pojišťoven (kolem - 30%).

Bohužel takto dost často měním pojišťovny, ale asi to tak má být. Očekával bych, že pojišťovna si bude hledět udržet klienta, ale ona se ho snaží získat. Dává slevu za nového klienta, ale ne za věrného bez nehod. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, kouknu na to.

To je to, co mě překvapuje. Např.  za 5 let u jedné pojišťovny by měl klient dostal slevu. Místo toho pojišťovna postupně navyšuje pojištění, a když přijdu na pobočku, a řeknu že přecházím jinam kvůli levnější nabídce, najednou sleva jde. Mám 3 auta a 3 motorky, tak už by nějaká sleva  u pojišťovny být mohla. Nejde mi o to, mít nejlevnější pojištění za každou cenu, ale chci mít přehled, jaká je cena za pojištění, abych neplatil zbytečně moc. Ležím po zákroku v posteli a nudím se, tak se tím zabývám, jindy bych na to neměl čas.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bývá impulsem na "průzkum" dopis z pojišťovny s částkou na další období. Chodí to akorát tak abys měl cca 14 dní na  případný výběr jiné pojišťovny a stihl jsi podat výpověď ke konci pojistného období u pojišťovny staré (to musí být nejpozději 6 týdnů před koncem pojistného období).

Jindy to nemá smysl řešit, dost blbě se ukončuje stávající smlouva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to zadal do porovnávače toppojištění  (bez zadávání tel.čísla,) a docela překvapil. Minulý rok jsem platil na 307 5800 kč u ČPP. Vyhledávač mě nabídl  u ČPP 4000 kč a u Kooperativy 3000 kč. Vše s připojištěním čelního skla a střetu se zvěří. Příští týden zajdu do Kooperativy. Jsem zvědav, kolik nabídnou. Alespoň uvidím, jak je ten vyhledávač pravdivý. Chtěl bych pojišťovnu, která má pobočku v Blansku.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tak nízkou čásku asi nepůjdou, protože nemají takový obrat pojistek jako ten srovnávač  tak nemají prostor pro další snížení. Alespoň tak mi to vysvětloval borec i nás v Generali. Ale zkusit to můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Roman Bazi napsal:

Tak jsem si to zadal do porovnávače toppojištění  (bez zadávání tel.čísla,) a docela překvapil. Minulý rok jsem platil na 307 5800 kč u ČPP. Vyhledávač mě nabídl  u ČPP 4000 kč a u Kooperativy 3000 kč. Vše s připojištěním čelního skla a střetu se zvěří. Příští týden zajdu do Kooperativy. Jsem zvědav, kolik nabídnou. Alespoň uvidím, jak je ten vyhledávač pravdivý. Chtěl bych pojišťovnu, která má pobočku v Blansku.

Já si nechal pojistku udělat na Suri.cz, mam POV excluziv PLUS + HAV Allrisk u Generali s 5% spoluučastí, zaruku ceny na tři roky, cena 4870,-  před ukončením smlouvy mně nabidnou porovnání pojištění jestli nechci přejít jinam.

Samotný POV Excluziv Plus vyjde na 2371,- a je v tom všechno  - viz: https://www.generali.cz/pojisteni/pojisteni-motorovych-vozidel/povinne-ruceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 15. 1. 2018 at 17:26, Roman Bazi napsal:

Koukám, že skuci tady dlouho nebyl. 

Chci zjistit, jestli neplatím moc za pojištění. Máte zkušenosti s nějakým porovnávačem pojištění?

 

Jsem tu stále :) jen jak jsem psal, bylo toho teď hodně, jestli chceš udělat nějaké porovnání, není problém, klidně mi napiš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...