Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1.4sport - jak koupit ojetou ?


ajsik

Recommended Posts

Zdravim...

chci si koupit 106 z roku 98 najeto tak do 30tkm, celou v elektrice, posilovac atd... proste maxi vybava.

Mela by to byt 1.4 8ventilu (55kw/75hp), a v provedeni sport ... tj. seriove oplastovana (neco jako saxo VTSi).

Co byjste mi poradili abych si pohlidal, kdyz si budu auto prohlizet jeste driv nez pujdu do nejakeho servisu kde ho necham proverit ... bude to urcite dovezene po nejakem tukanci ...

diky moc za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce sa mi verit ze na takom aute niekto najazdil za 4 roky len 30000km ?!!!?

Dal by som si pozor na zoslapane pedale , ci je auto prelakovane , pozry na brzdy , interier ci vyzera na pouzivanie pri 30000km , proste na vsetko ..

Mne sa to moc nezda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tech 30tkm zs 4 roky je fakt malo....krome tech osoupanejch pedalu (resp. tam muzou bejt uplne novy) totez i volant....

da se poznat i pretocenej tachometr, kdyz to odflakli, tak treba cislice budou lehce zatmaveny... nekde jsem cetl, ze ty cislice sou nachylny na mastnotu, takze se to da podle toho poznat....

z 98 koupis tak nejakou, ktera bude mit tak 50-60tkm, tomu bych veril.....

Jestli ma 20-30, tak to svedci o tom, ze spis ma 120-130 tkm,a jednicka je prehozena za nulu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš zkouknout upně všechno, musíš zvednout auto na heveru a podívat zespodu na podběhy, jestli nejsou pokroucený. Odhal koberec v kufru a koukni jestli podlaha neni poničená atd atd. Musíš to prostě prolést celí, to auto může mít vyměněnou střechu, může být přepůlený a navařená nová část. Je to hustý jak se dneska stavěj bouračky, někdy je z toho člověku blbě. Já svojí 106ku kupoval taky po bouračce, ale pán co mi to prodával byl velice solidní a ukázal mi i fotky bouračky. To je největší jistota jak nenalítnout, když víš v jakym rozsahu byla škoda. Já tu 106ku zrovna prodávám, je to taky verze sport, ale s 1,6 16v motorem, klima, černá. Pokud by jsi měl zájem dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to martin106s16: no uz jsem nad tvym autickem uvazoval...jenze nejsou prasule...:(ale pokud je nekde splasim tak ver ze kdyz 106 tak prave s16...prece jen ta 1.4i sport uz neni takovy zihadlo).

btw: co spotreba u S16 16v? -> chci s tim jezdit mesicne tak 1800km (4x Ostrava-Brno-Ostrava, no a trochu po meste)...vis jak benzin je drahy ... :)

Diky za rady, prohlidnu to nejdriv sam podle toho co jste mi napsali a pak s tim teprv skocim do servisu, protoze jet tam s autem ktere je svarene ze dvou casti atd... je vyhozeni penez za tu prohlidku ...

Dobry napad je zeptat se na foto pred bourackou...ale z toho stejne nezhodnotim jak to bylo zavazne ... :( nerozumim autum natolik abych to odhadl ... spise bych je mohl ukazat v tom servise ...

jo a zaplaveny auto to je taky svinstvo ... znamy mel BMW 328icoupe(alá M3) za super cenu prave po zaplavach, a nikde nebyla ani stopa po bahne...pak(1,5roku) se zacla srat elektronika a zjistil ze vetsina rozvodu a jinych el. veci koroduje...

[Editováno 1/14/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jspu i některé způsoby jak zjistit jestli auto bylo hodně bourané a jestli je vařené ze dvou aut.Ale to tě asi nenechaj dělat ale souhlasím s tím že auto když koupit tak radši nabourané a nechat si to spravit pak viš jak to bylo bourané.Otec je klempíř(naštěstí) a dost aut jsem viděl např BMW půl roku starý a opravený stylem autogen kladivo 2cm na prahách kitu a lak to měl vše spravit ale normální člověk to opravdu nepozná.Já bych ti poradil zkus jestli nemáš známýho klempíře vzít ho sebou.Vyplatí se to oni se v tom pohybujou a dost poznaj.Jinak koukej hlavně na čalounění u řidiče tam se pozná jak moc bylo používané.

Kdybys to rekl dřív věděl jsem o rok staré v kůži 1.6 16V sport černá a na zadek nabořená.Výměna světela zadního víka boky jen lehce na výměnu fotka jsem viděl a byla by tady za 100000Kč bez opravy.Oprava cca tak 30000kč a to je maximum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...