Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rezervace UBYTOVÁNÍ


Recommended Posts

Gabriel, MJSytic: Vždycky jsem bral rodinného příslušníka za neřáda, pokud nebylo uvedeno jinak. Jen mi šlo o to, že se tu řešil nedoplatek a já chtěl vědět, proč tomu tak bylo - zda to je kvůli tomu neřádovi (manželce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže zde původně bylo uvedono jinak a to konkrétně bylo napsáno, že \"Řádní členové a jejich rodinní příslušníci mají vstup zdarma\". Tedy proto vznikl ten zmíněný \"nedoplatek\", protože v průběhu hry se změnily pravidla. Nemám proti té platbě nic, jen to mělo být takto od začátku a nebo na to mělo být zřetelně upozorněno, že se to změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1:

Já tě pochopil :)

Tady byl ale spíš problém v tom, že původně bylo plánováno, že to manželky budou mít taky bez poplatku (Ať už po-řádný nebo nepo-řádný :aut:D) a stejně tak zbytek rodiny. Ale ve finále se od toho upustilo a v tom původním příspěvku se to zapomnělo opravit;) Proto to vše vzniklo. Je to tak?

Bigbadjohn byl rychlejší a potvrdil mé vysvětlení ;)

[upravil dne 14.3.12 22:46 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ: Ahá, tak proto. Já jsem platil teprve včera, tak proto jsem si toho nevšiml. Jinak mi je fuk, zda platí rodinný příslušník nebo ne, však cena tohoto srazu je na výsost parádní, vždycky to bylo cca 1000 Kč/osobu, ted jsme na polovině a to včetně sobotního oběda. :mrk

MJ: Myslím, že to byl dobrý krok, protože už tak je ten sraz ultra levný :)

[upravil dne 14/3/12 22:49 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to nemělo jen ekonomické důvody. Jde taky o jakousi spravedlnost, nebo jak to napsat ... Prostě těžko budeme ověřovat jestli je to manželka nebo milenka, popřípadě, že tohle je bratr, sestra, 2. bratr a 2. sestra. By jsme se u té registrace asi tak zamotali, že by nás do neděle nikdo nerozmotal :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém, který se zavedl na některých srazech, spočívající v tom, že rodinní příslušníci řádného člena byli automaticky chápáni jako by byli řádnými členy i oni mně přišel vždycky zcestný a proto jsem rád, že na chystaném srazu budou řádnými členy skutečně řádní členové. Znám několik řádných členů, jejihž manželky též platí řádné členství a ve vztahu k nim mi tohle řešení přijde prostě spravedlivé.

[upravil dne 14/3/2012 23:22 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...