Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rezervace UBYTOVÁNÍ


Recommended Posts

Taky chceme nějakou chajdu, ale zatím nemáme spolubydlící, v jednání je Stibto, ale i tak by to bylo málo ;)

Hoďte mi tam pls k MilanoviF1 \"Stibto+1\" díky :) Tzn jsme 4 celkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabriel307: :) moje platba dorazí počítám tak do tří čtyř dnů, nevim proč prostě z mého účtu jde vše daleko delší dobu než třeba z účtu zuna... ale tak věřim že do 19tého to stihne dorazit. Jestli ne tak půjdu dělat zlou do nějaké pobočky :)

[upravil dne 13/3/12 12:10 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D LOL :D tak to sem fakt hňup :D co s teď s tim?

hele ale je to divný, protože já sem při platbě zadávala kod banky 2010 :D ale tak...hlavně že to šlo vůbec na klubový účet a ne někam jinam...

[upravil dne 13/3/12 12:23 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že jsem soutěž o první připsání peněz za sraz na klubový účet vyhrál :D :D

:xvul Nechápu, jak můžete napsat, že z (do) KB převody trvají. Dokonce i Goldinky platba na zahraničním účtu je připsaná. Mám komerčku dlouho a jsem maximálně spokojen. Nikdy jsem neměl problém, kromě toho, že se mě kdysi nezeptali jakou chci kartu a automaticky vystavili VISU. Ale to okamžitě napravili a ještě se omluvili ;)

[upravil dne 13.3.2012 19:16 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak počítám tak počítám ale k nedoplatku jsem se nedopočítal,asi mi blbne kalkulačka :myslim:myslim:myslim nebo jsem na něco zapomněl :(:(:(

snídaně 2 osoby SO+NE 4x80 320,-

oběd SO 2 osoby 2x120 240,-

večeře PI+SO 2 osoby 4x100 400,-

rezervačka chatky 500,-

----------------------------------------------------------

cena spolu 1460,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mi to psal Schreek počkám jak to dopadne jestli se to má platit protože jsem se držel co bylo napsané tady

odstavec kolik za to http://www.peugeot-club.com/topic/68447-36-sraz-15-1762012-vyrocni-sraz-desetileteho-poradani-srazu-peugeot-clubu-obecny-pokec/

EDIT:12.2. jsem psal maila Petrovi a ten mi to napsal taky že i rodinný příslušníci řádných členů neplatí,nemám problém zaplatit-prosím o ujasnění ;)

[upravil dne 13/3/12 22:01 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš :aut Já to bral zase podle ofiko přihlašovadla http://www.peugeot-club.cz/index.php?co=novinky/clanek.php&id=450

Neboj - svoláme krizový štáb, popereme se, opijeme se, a pak rozhodneme :D

Nebo možná v opačném pořadí:myslim:aut

[upravil dne 13.3.12 22:06 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...