Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rezonace


skuci

Recommended Posts

Takze ani laktova opierka to nebola, ta bola uplne demontovaná. Tie zvuky idu od sedacky tej širšej, staci klepnut hore v oblasti hlavovej opierky nad laktovou opierkou a niekde sa tam prenasa zvuk zelezo o zelezo. to bude niekde vo vnutri v sedackach. Uz kaslem na to. Vsetko bolo rozoberane a s autom som stratil pol roka zivota. Urcite moje dalsie auto v buducnosti bude Peugeot.

Upraveno uživatelem ErikTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám auto v maximální výbavě, velmi zachovalé a puntičkářsky udržované. Už jsem řešil elektriku díky nezaslepenému otvoru v levém předním podběhu- od. 2012 výrobce otvor zalepoval, ale svolávačku neudělal a mi díky stříkající vodě od kola odešla jednotka BSM, parkovací čidla atd. Vše samozřejměpo záruce a za své!!! A ještě jsem na to musel přijít sám! Letos začaly rezonance postupně odevšud. Jen to hledám a podlepuji: B sloupky nahoře i dole, zadní loketní opěrka, zadní opěráky, obě plata ( síť a rolo) a už toho začínam mít plné zuby! Předchozí auto jsem měl Mazdu 6, 2.2 D, GTA a nic takovéjo jsem do 230.000km nemusel řešit a ani nový majitel dosud po mě. Manželka má Peugeot 207 SW r.v. 2007 a nic jí nerezonuje. Už začínám řešit nové auto, jelikož na to drnčení nemám nervy! Bude to nová Mazda 6 třetí generace. Měl jsem několik Francouzů, ale tohle jsem kromě Xantie nezažil. Ta na tom byla stejně. Jinak je 508 skvělé auto a rád jí doporučím každému, komu nevadí rezonance ošizených plastů při výrobě, které se stářím vypařují (tzv. oxidace plastů díky použitým regranulátům při výrobě z důvodu snížení výrobních nákladů) a tím pádem se zmenšují a pak mají vůle a rezonují s částmi karosérie!

 Jsem teď na cestě z Francie a sedím u PC v hotelu v Německu. Během 2.400km  dlouhé cesty (+ ještě zítra 700 km domů) se objevilo další velmi nepřijemné drnčení v přední loketní opěrce. Její dosedací plochy jsem už taky podlepoval, ale tohle je uvnitř! Tohle opravdu nedávám! A tímhle chtěl Peugeot konkurovat Audi A6?

Upraveno uživatelem Sikyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

.... A tímhle chtěl Peugeot konkurovat Audi A6?

 

Souhlasím s tím, že to auto není špatné, ale příště už si ho taky nekoupím z podobných důvodů, jaké uvádíš.

 

Ale k tomu, co jsi psal. Tímhle snad nechtěl Peugeot konkurovat A6. To je úplně jiný žák z jiné třídy... :) To kdyby mysleli vážně, tak bych se bál, že se opravdu zbláznili ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postav si svoje auto vedle předposlední Audi A6 a pochopíš vše. Dala mi za pravdu i moje manželka a nejsem jediný, kdo si toho všimnul. Podívej se na uspořádání interiéru, ovládcích prvků na tunelu, vnějších tvarů atd. 10 let jsem byl zaměstnán v automotive a tak bych Ti mohl vyprávět o kopírování, koupi konkurenčních vozů, jejich následném rozebírání do posledního plíšku a pak napodobování tak, aby se to nedalo napadnout. Např. patent z Mazdy 6 II. generace na sklápění zadních opěráků z kufru a podívej do dnešních Škodovek do kufru. Už čekám, kdy mi přijde nová Mazda 6 III. generace. Myslím, že nebudu mít problém s prodejem moji vymazlené a vychytané 508 v max. výbavě. Hlavně teď nic nedrnčí. Začnu vydělávat na psaní knih, jak podlepovat plasty :-). Jinak jeto to opravdu lepší, co střední třída nabízí.

Upraveno uživatelem Sikyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze treba v te nasi P406 mame rekneme na 20-30kg tlumeni a je to celkem Ok jeste dodelame podlahu a predni mezistenu a snad to bude tak jak si predstavujeme / + dalsich cca 15-20kg /
Nekde na foru mam prispevek - a pred upravou to bylo taky "vo nervy" do dnes jsem neprisel co rezonuje v kasliku spolujezdce - proste zaaazrak a jak me to "se_."
Ale tesi me ze se od P405 opakuji vice mene stale stejne zavady a tamni konstrukteri to nevidi neslysi ....... To je smutne  a pokud ctu jak je i top vybava osizena / obecne se sidi vsude / tak se chce cloveku skoro brecet.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postav si svoje auto vedle předposlední Audi A6 a pochopíš vše. Dala mi za pravdu i moje manželka a nejsem jediný, kdo si toho všimnul. Podívej se na uspořádání interiéru, ovládcích prvků na tunelu, vnějších tvarů atd. 10 let jsem byl zaměstnán v automotive a tak bych Ti mohl vyprávět o kopírování, koupi konkurenčních vozů, jejich následném rozebírání do posledního plíšku a pak napodobování tak, aby se to nedalo napadnout. Např. patent z Mazdy 6 II. generace na sklápění zadních opěráků z kufru a podívej do dnešních Škodovek do kufru. Už čekám, kdy mi přijde nová Mazda 6 III. generace. Myslím, že nebudu mít problém s prodejem moji vymazlené a vychytané 508 v max. výbavě. Hlavně teď nic nedrnčí. Začnu vydělávat na psaní knih, jak podlepovat plasty :-). Jinak jeto to opravdu lepší, co střední třída nabízí.

Já netvrdím, že se o to nepokusili. Ale tvrdím, že ani tak to nemohli myslet vážně. P508 je dobrý konkurent aut jako je Superb, Passat, Mondeo atd. a to zejména poměrem cena/výbava/užitná hodnota, ale porovnávat to s A6 by mě nenapadlo. I vzhledem k ceně by to bylo nefér srovnání. Že se design a průmyslový design krade seč to jde, tak to je samozřejmé. Upřímně, to, že P508 je napůl Passat a napůl Audi mu spíš pomohlo. 407 člověk buď miloval, nebo nenáviděl. Tohle zapadne do evropského průměru, nikoho nenadchne, ale taky nikoho neurazí a to bohužel dneska v této třídě prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem pozorovat nový zvuk, je to takové loupání při nerovnostech, které vydává sedačka, přesněji na pravé straně hlavní "kloub", který je mezi sedákem a opěradlem. Pozoroval to již někdo? 

Predpokladam, ze to vydava vodicova sedacka. Ak mas elektricke nastavovanie sedacky, skus zmenit vysku sedacky... mne to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...