Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ramínka stěračů - slabý přítlak


Kubrt

Recommended Posts

Tak jsem už naštvaný zase mi to dělá čmouhu neboli vynechává uprostřed, když se stěrač vrací. Doma mám náhradní ramínko spolujezdce tak z toho vyndám pružiny a vyměním u řidiče pružiny. Pokud to nepomůže letí ramínko asi do koše a koupím ramínko přes internet do Peugeot nepůjdu abych dával cca 1300,-. Koukal se mi na to bratránek a stěrače by měli být v pohodě a nejspíš ramínko, ale říkal, že jakmile nemám originál stěrače i on nemá na Octavii tak může vynechávat. Ale je zajímavé, že když tam dám stěrač od spolujezdce tak bez problémů stírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ja měl jednou stěrače Champion a ty byli tak tuhý že to prostě to pero neutáhlo, s Valeo nebo Bosch nebyl problem. A jinak ještě, ramena stěračů u 406 jsou stavěný na klasický vahadlový stěrače které jsou vyšší, když sundáš stěrač a rameno přiklopíš ke sklu tak si na sklo ani nesedne, je potřeba je trochu přihnout, ne moc ale trochu jo aby měli ten správný přítlak, taky jsem to řešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Na Coupe jsem řešil stejnej problém, sranda je že ramínka už se koupit nedají, už nejsou. Nechal jsem si vyrobit na zakázku dle originálu nový pružinky a od té doby ty ramínka dokážou stírátka "banány" ke sklu přitlačit tak, že nevynechává prostředek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...