Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Popoludnajsia kava


Marcel00

Recommended Posts

Taky mám nejraději, čistou kávu bez cukru a mléka...

Ale jednu jsem dostal \"špičkovou kávu\" :

Libivolnou kávu bez logru, zajileme vodou a vložíe do ní zákusek špičku. Samozřejmě bez tý oplatky dole...

Jak se rozpustí, tak ta chuť kávy,čokolády a likéru, je výborná, teda aspoň mě to chutnalo...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Scratch, kde ma prazirnu ? docela bych zaexperimentoval a vzal neco do prace, zkousime ruzny kavy, standartne teda jedeme modrou Lavazzu, ale kdyz jede nekdo nekam na konferenci do kavonosne ciziny, tak zkousime jine a nezname znacky

on ma nekde v jizni americe i svoje plantaze, domluvim s nim vzorek a donesu, nekdy :)

Nevidim se s nim moc casto :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tam si nastavim hrubost a vahu a uz to fici :)

som sa chcel spytat, podla coho urcujes aku vahu kavy dat?

podla tvojej chuti ? lebo standardna kava ma mat 7g kavy, a meni sa len mnozstvo vody a doba vyluhu...

myslim ze jedna kava ma dvojnasobne mnozstvo tusim lungo.

tak toto ma zaujima ako si to myslel s tym mnozstvom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tam si nastavim hrubost a vahu a uz to fici :)

som sa chcel spytat, podla coho urcujes aku vahu kavy dat?

podla tvojej chuti ? lebo standardna kava ma mat 7g kavy, a meni sa len mnozstvo vody a doba vyluhu...

myslim ze jedna kava ma dvojnasobne mnozstvo tusim lungo.

tak toto ma zaujima ako si to myslel s tym mnozstvom...

Nie som sice odbornik, ale nepocul si o dvojitom presse ? Niekedy, ked som echt unaveny, tak si v svojom oblubenom podniku dam dvojite presso, to je 14 g kavy s rovnakým množstvom vody, ako bežné presso :)

Takže tipujem, ze scratch si moze nastavit aj vyssiu davku, podla toho, na čo má chuť.

Keď sa mýlim, zastrelte ma :D Ja som to len takto pochopil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak jsem při procházce albertem narazil na zrnkovou kávu \"albert excellent espresso\" 250g za 99kč, tak jsem ji ze zvědavosti hodil do košíku a ejhle. Pressovač zatím nemám, ale v moka konvičce se to projevilo jako docela solidní káva.. Jsem tedy mile překvapen a doporučuji. Samozřejmě to asi nebude zdaleka kvalitní italská káva, ale ujde to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Marcel00 -> niečo pre teba máááám... :aut

IMAG1045.jpg

A pýtal som sa na ten Santos a vraj je to káva skôr pre fajnšmekrov, ktorí uprednostňujú kyslastú chuť... ak ti chutí Kenya, tak Santos je niečo úplne iné. Raz vyskúšam aj Santos a budem referovať... :papa

Inak vraj v predajnosti suverénne vedie Kenya AA s cca 80% podielom predaja... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...