Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak výhodně investovat 400kč


jirka307

Recommended Posts

Jo, to je o povaze lidi tady .. Bohuzel .. Budeme se tady tahat o nejake ctyri stovky na CELY rok, ale kolik clovek ruzne utrati za neprospesne kraviny, prochlasta, ztrati apod . .. Tohle jde aspon jak uz zdej je psano na dobrou vec.

Je ostuda,ze radnych clenu je tak malo ! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Lubko, my si prostě asi nikdy rozumět nebudem

V prvním dotazu je na konci \"?\" To znamená otázku, zdali vám vadí, že je to v Čechách, stačilo napsat \"nevadí\". Pochopil jsem to tak, na tvůj důvod neježdění jsem se neptal.

O tom zarábání a sraní do huby...... Nevím, vyhledávat umím, téma si najdu, máme google hledání. To, že nováček neumí číst a hned zběsile zakládá nová témata a do názvu to ještě píše s pravopisnýma chybama, je špatné.

Myslím, že nejsem jedinej, kdo by své moudra nechtěl mít pod zámkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě písnu jen pro vysvětlenou. Já určitě nechci mít nějaké části fóra zamknuté!

ad Vix... To o zamklé sekci hned od začátku měla být jen parafráze toho, že když něco chci mít zpoplatněné, tak si na to lidi mají zvykat od začátku. Ne to teď zavádět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LubkO, jsem rád, že, jsem tě poznal, (aj sme si pochlastali) máš spoustu názorů, ale, ten nejjednodušší (najjednoduchší) mi tak nějak uniká, jsi ve 3 klubech, jak řikáš, asi, ve všech neplatíš, nebo jo? A jestli, jo, tak, to co jsem psal, asi, není určený pro tebe. :D, to byla, jen výzva, lidem, který, z tohoto klubu můžou \"VYTŘÍSKAT\" víc, než, kdyby se spoléhali na \"jedna baba povídala\". Myslim, a, to mi nevyvrátíš, že, je tu mraky lidí, který, chtěj ostatním pomoct, jenže, kamkoli psát rady, a, porady sice, jde, ale, tady je to ucelený, a, HLAVNĚ ne anonymní, jako je, kdekoli na netu. Jsme klub, a, to sebou nese určitý náklady, i, když, za mně, jsem na tom spíš vydělal. Ale, je to každýho věc. A už dost ode mě:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja len uvediem na pravú mieru, čo som platenou sekciou myslel ...

Nemyslel som tým zamykania žiadnej existujúcej témy, ktorá na tomto fóre je ... Myslel som tým možnosť, aby niekto do tých tém investoval svoj čas, vybral z nich informace, vložil ich do nejakeho uceleného formátu, a ucelene vytvoril nejakou sekci ... Prípadne, verím tomu, že keby sa tu verejne požiadalo o tieto \"návody\" kludne aj za nejakou \"odmenu\" (napríklad za 10 návodov členstvo za polovicu, alebo niečo obdobné) tak by sa tu takáto sekcia dala spraviť s tým, že všetko ostatné, čo tu je, by tak aj ostalo :)

Punkac, ty vyhladávať vieš, ale väčšina ludí ktorá na toto forum chodi, to nevie, alebo je natolko leniva, ze si za to zaplati, aby to mala v ucelenej forme s inou prehladnostou :)

Bol to navrh, ako zvysit pocet RIADNYCH CLENOV ... Nie rozkaz, aby sa to tu vykonalo ! Môže sa to kludne nechať tak, a neriešiť počet platiacich členov (potom táto tema nema vyznam) alebo si rád vypočujem iný návrh, ako počet platiacich členov zvýšiť ...

Pretože hold je to fakt, že ludia dneska v drvivej väčšine platia za to, aby niečo za to dostali. Čím viac dostanú za svoje peniaze, tým väčšie množstvo ludí, je ochotných zaplatiť. Toto je jednoduchý a nevyvrátitelný \"trhový\" mechanizmus ... Samozrejme, sú ludia, ktorý zaplatia, aj ked nič nedostanú, len za dobrý pocit, že prispely komunite, do ktorej radi chodia = na toto nenamietam, len je holý fakt, že týcho ludí je 350 s 25 000 registrovaných ... Pokial logicky chceme zvýšiť počet platiacich členov, nedosiahneme to \"kecami\" o tom, ako sa má pomáhať klubu, ale tým, že niečo \"potencionálnym\" členom ponúkneme za to, že zaplatia. Naštartované je to v vynikajúce, je tu systém benefitov, ktorý pri príplatku dostanú ... Môj návrh bol tento objem \"benefitov\" zvýšiť ...

Vela členov je tu nových, alebo krátko. Nový člen, nikdy nezaplatí hneď členský príspevok, a bohužial, drvivá väčšina nových členov, sa do tejto komunity nikdy nedostane, nezapojí, a nezačne tu s nami žiť :) Tým pádom sa im úplne stráca zmysel toho, aby tu platili.

Koblih69 = k tebe jen to, že je zajimavý fakt, že chodíš do \"komunity\" kde si o 99 percent členoch (tý ktorý neplatia) myslíš \"své\" :)

Punkac = prispevok som mal napísať inak, ospravedlnujem sa ti za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vporiadku, aj tak si myslíme o sebe vzájomne \"své\" už dlhšiu dobu :) Na nič nové sme teda neprišli ...

A táto debata aj tak nemá zmysel :) Ked tu niekto vyjadrí svoj názor, prečo to či ono nerobí, tak je napísaný hned takýto krásny príspevok. Každý ďalši \"neřád\" sem radšej nenapíše nič, a tak má aboslutny klud, a moze tu fungovať tak, ako doteraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadla me takova mozna hloupost,ale.. No,tak zkusim to sem napsat :

U nas ve firme funguje system pod nazvem \"Bring your friend\" - tzn. urcite financni zvyhodneni zamestnancu,kteri do firmy privedou novou dusi.

Nedalo by se to zkusit pro radne cleny take ?

Dam hned priklad :

Jiz platici radny clen privede do klubu dalsiho clena a presvedci ho k zaplaceni clenstvi -> on sam (puvodni iniciator) bude mit (treba) sve vlastni radne clenstvi na dalsi rok pri prodluzovani rekneme o 100,- (u CZ) levnejsi.

Co myslite - ma to nadeji na uspech ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmí každej bejt hned cimprlich :)

Lubko, přijímám ;) Ale to jsou právě ty jemné rozdíly mezi slovenštinou a češtinou

Rozumíme si, ale někdy ne. Já se nestyděl zeptat v sekci vtipy, aby mi byl vysvětlen jeden SK vtip, i když jsem ho zhruba chápal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadla me takova mozna hloupost,ale.. No,tak zkusim to sem napsat :

U nas ve firme funguje system pod nazvem \"Bring your friend\" - tzn. urcite financni zvyhodneni zamestnancu,kteri do firmy privedou novou dusi.

Nedalo by se to zkusit pro radne cleny take ?

Dam hned priklad :

Jiz platici radny clen privede do klubu dalsiho clena a presvedci ho k zaplaceni clenstvi -> on sam (puvodni iniciator) bude mit (treba) sve vlastni radne clenstvi na dalsi rok pri prodluzovani rekneme o 100,- (u CZ) levnejsi.

Co myslite - ma to nadeji na uspech ? :)

Prečo nie ... Ale upravil by som to inak ...

Ako člen mozeš pozvať nejakeho clena ... Ak sa ten zaregistruje, a do 1 roka zaplati členstvo, potom dosta člen, cez ktoreho sa tento registroval, nejaku zlavu :)

Tento system sice moc neprinesie, ale je to dalsi benefit ako takych ludi ziskat :) A myslim ze je jednoduchy na \"zriadenie\" :) A mozno sa mýlim, vo weboch sa prd vyznám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...