Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak i já :) 407sw černej....


davidekcz

Recommended Posts

  • O 1 rok později...
  • O 3 roky později...

Divam se, dlouho jsem tady nebyl...

Aktuálně najeto 262tis a za tu dobu menen pouze EGR komplet do 5tis a spojka celkem asi 10tis. Jinak auto šlape pěkně...

Ač jsem si nikdy nemyslel že bych pořizoval dalsiho peugeota tak ta doba je tady...

Chystám pořídit P308 hatchback pro ženu...uvidíme jestli bude aspoň stejně spolehlivý a my s ním spokojeni stejně jako jsme se 407

Upraveno uživatelem davidekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

407 je v baráku již osmý rok.

Mám s ní najeto nějakých 120t.km.

Udělal jsem EGR, spojku a přední čepy a toť vše, pokud nepočítám desky a další spotřební materiály. 

Udělala spoustu služby a musím říci že spolehlivě.

Nastal čas pomalu se poohlédnout po nástupci.

Dlouho jsem byl tak nějak přesvědčen že už to Peugeot nebude, neviděl jsem dlouho žádný model který by mě chytil tak jako 407, před léty.

Ale poslední dobou jsem se strašně zakoukal do 308.

Chci něco jako rok 15/16....

Ale mám obrovský dilema...naprosto ideální by byl kombík v AUTOMATU, a ideálně v bílém (zjistil jsem, že každý model v bílé barvě je o půlku hezčí :D )

Řekl jsem si, že už jsem se nařadil dost a už nechci klacek...jenže tady přichází ten největší zádrhel...

Čím víc hledám a prolézám tím víc se mi pod kůži dostává 308GTI....

Peníze by asi nebyly tak velký problém, vše ostatní také ne, ale neexistuje v automatu...

Oboje jsem si projížděl a zatím se absolutně nedokážu rozhodnout co je víc...jestli automat nebo GTI ale s klackem 🤔🤔🤔

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mi do rozhodovani, jeste, ac jsem o tom nikdy neuvazoval, skocila 508sw.

Cim vic projizdim weby a hledam, tim vic nevim co chci :D

takze rozhodovacka mezi :

https://www.tipcars.com/peugeot-308/kombi/nafta/peugeot-308-sw-2-0-blue-hdi-133-kw-9774197.html

 

nebo

 

https://www.tipcars.com/peugeot-508/kombi/nafta/peugeot-508-allure-2-0-hdi-automat-cr-7042903.html

 

Prijde mi to jako 2 hodne rozdilna auta...

Nevim nevim, budu asi dlouho rozmyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zálaží co preferuješ, za mě 308 tě sveze lépe, je lehčí, + novější a sportovnější vzhled. A 508 pohodlnější, větší, prostě auto do pohody něco na co jsi zvyklý z 407 :)

Jak píšeš, jsou to rozdílná auta. Takže záleží co chceš a preferuješ, oboje si projeď a udělej si tabulku plusů a mínusů, porovnej a něco z toho Ti musí pomoci s výběrem :D

Upraveno uživatelem zemi.v
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...